Małgorzata Rozenek-Majdan, Radek Majdan

i

Autor: AKPA/Gałązka Małgorzata Rozenek-Majdan, Radek Majdan

Nietypowa rocznica

Radosław Majdan całkiem zaskoczył Małgorzatę Rozenek! Były bramkarz zrobił żonie ogromną niespodziankę

2022-09-19 13:03

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek od wielu lat tworzą szczęśliwą parę. Okazuje się jednak, że nawet takim gwiazdom zdarzają się wpadki, do czego przyznała się sama Rozenek w rozmowie z dziennikarzami. Okazuje się bowiem, że zapomniała ona o... rocznicy ślubu, a przypomniał jej dopiero mąż, który zrobił jej ogromną niespodziankę z tej okazji.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych par w Polsce. Dla niektórych, nie śledzących na bieżąco życia celebrytów, zaskoczeniem może być fakt, że para jest małżeństwem już od 6 lat! Były bramkarz i gwiazda telewizji często chwalili się w mediach społecznościowych tym, jak spędzają swoje rocznice. Tym razem było inaczej, bo próżno było szukać takiej relacji w tym roku. Małgorzata Rozenek szybko jednak wyjaśniła, że nie stało się nic złego, a ona sama po prostu o rocznicy... zapomniała!

Jerzy Dudek ma propozycję dla selekcjonera. Tak jego zdaniem powinien zagrać, Jan Tomaszewski byłby wściekły

Radosław Majdan zaskoczył zapominalską żonę

W rozmowie z portalem „Jastrząb Post” Małgorzata Rozenek przyznała, że rocznica wyleciała jej z głowy. – Zapomniałam o niej. Przyrzekam. To był dzień, w którym miałam 'Dzień Dobry TVN', bo to był 10 września, sobotnie wydanie – wyjaśniła celebrytka. Nie zapomniał jednak Radosław Majdan, który przygotował dla żony niespodziankę.

Damian Janikowski szczerze o freak-fightach. Zawalczy w FAME MMA albo High League? Jasna odpowiedź!

 – Wróciłam po południu do domu i mówię: 'Boże, co to są za kwiaty. Tyle kwiatów'. Zaczęłam myśleć, że może coś przegapiłam, że może ktoś wysłał mi kwiaty, a ja powinnam pamiętać dlaczego, i Radosław powiedział, że to od niego. Byłam bardzo wzruszona – wyjawiła Rozenek – Radosław zadbał o to, aby było pełno smakołyków, dzieciaki obok. Miałam takie poczucie, że to jest taki fajny moment w moim życiu – dodała.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze