Agnieszka Radwańska pokazała wnętrza nowego domu i opadły nam szczęki! Ale luksus, te marmury!

i

Autor: Instagram, Łukasz Gagulski Agnieszka Radwańska pokazała wnętrza nowego domu i opadły nam szczęki! Ale luksus, te marmury!

Co za pałac!

Agnieszka Radwańska pokazała wnętrza nowego domu i opadły nam szczęki! Ale luksus, te marmury!

2023-10-02 16:51

Agnieszka Radwańska buduje dom i właśnie pochwaliła się nowymi zdjęciami. Tym razem podziwiać można efektowne wnętrza. I robią ogromne wrażenie. "Ostatnia prosta" - napisała Radwańska, prezentując na Instagramie fotki z salonu i gustownej łazienki. Uwagę zwracają piękne marmury nadające wnętrzom wyjątkowy klimat. "Bliżej jak dalej", "Wykończenie wnętrz", "A jeszcze tyle do zrobienia" - komentuje postępy na budowie Agnieszka Radwańska.

Agnieszka Radwańska pochwaliła się nowymi zdjęciami domu, który buduje. Do tej pory była tenisistka prezentowała z dumą fotografie z zewnątrz. Teraz podziwiać można efektowne wnętrza. Widać na nich, jak będzie wyglądać gniazdko gwiazdy z kortów. Kibiców zachwyciły piękne marmury, którymi Radwańska ozdobiła ściany w salonie czy łazience. - Nie mogę się doczekać i jestem podekscytowana. Dotychczas wprowadzałam się do mieszkań na szybko, kupowałam je w pośpiechu, byle były blisko kortów i lotniska - mówiła Agnieszka Radwańska, która z samych tylko turniejowych nagród uzbierała 27,6 mln dolarów.

Tak Agnieszka Radwańska przeżyła rozpad rodziny. Ujawniła prawdę, szczere wyznanie

Agnieszka Radwańska w lipcu 2020 r. urodziła syna i nie ukrywała, że planuje kolejne dziecko. - Marzę o tym, żeby Kubuś miał zdrowe rodzeństwo i o domu, który się buduje. Bardzo wolno, bo takie mamy czasy niestety - stwierdziła krakowianka, która w trakcie pełnej sukcesów kariery chętnie inwestowała w nieruchomości. Kupiła m.in. apartamenty w Miami oraz w Sopocie i w Zakopanem. Teraz inwestuje w nowy dom i widać, że sprawia jej to ogromną frajdę. Doskonale wie, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Była tenisistka przez długie lata sportowej kariery spędzała mnóstwo czasu, podróżując po całym świecie i mieszkając w hotelach. We własnym domu - jak sama mówiła - zaledwie pomieszkiwała. Teraz wreszcie na sportowej emeryturze może cieszyć się życiem. Poniżej zdjęcia nowego domu Agnieszki Radwańskiej.

QUIZ: Kibicowałeś Agnieszce Radwańskiej? Odpowiesz na wszystkie pytania? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Agnieszka Radwańska zagrała raz w finale seniorskiego Szlema. Którego?
Najnowsze