Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska pokazała wymowne zdjęcie. Była po tym kompletnie wyczerpana, nie może o tym zapomnieć

2022-04-28 13:05

Agnieszka Radwańska wciąż budzi wiele emocji wśród fanów tenisa w Polsce, mimo że już teraz pojawiła się godna następczyni w osobie Igi Świątek. „Isia” chętnie trzyma kontakt ze swoimi kibicami, będąc aktywną w mediach społecznościowych. Teraz na swoim profilu na Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym pokazała bardzo wymowne zdjęcie po wymagającym treningu. Widać, że wciąż nie może zapomnieć o swojej pasji.

Agnieszka Radwańska przez lata utrzymywała się w czołówce rankingu WTA i warto podkreślić, że było to w czasach, gdzie na kortach rządziły takie tenisistki, jak m.in. siostry Williams. Dlatego też trudno porównywać osiągnięcia Radwańskiej i Igi Świątek, choć oczywiście nie umniejsza to wielkich osiągnięć 20-letniej raszynianki, która już teraz ma na swoim koncie zwycięstwo w wielkoszlemowym Roland Garros i została pierwszą w historii Polką na 1. miejscu w rankingu WTA. Radwańska z kolei, choć karierę zakończyła w 2018 roku, wciąż utrzymuje wysoką formę i często trenuje. Widać, że tenis to jej pasja, którą z chęcią kontynuuje po odejściu od zawodowstwa, a zdjęcia publikowane przez Radwańską pokazują, że na zajęciach nie ma żadnego odpuszczania!

Wydało się, co rywalki Igi Świątek myślą o Polce! Wygarnęły całą prawdę, niczego nie ukrywały!

Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcie z treningu. Zmęczenie rzuca się w oczy

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę dość wcześnie, bo w wieku 29 lat. Nie było tajemnicą, że poszło o zdrowie, które już zbyt mocno dawało o sobie znać naszej tenisistce. Jednakże po przerwie od zawodowego grania na najwyższym poziomie wygląda na to, że „Isia” doszła do siebie i może teraz z przyjemnością trenować swoją ukochaną dyscyplinę. Tak pokazują to przynajmniej materiały, które pokazuje w mediach społecznościowych.

Trener Igi Świątek szczerze o jej zdrowiu. To nie są przelewki. Jest deklaracja Tomasza Wiktorowskiego

Tym razem krakowianka pokazała zdjęcie, jak trenowała na obiektach WKT Mera na nawierzchni ziemnej. Na jednym ze zdjęć widać, jak bardzo zmęczona po treningu jest Agnieszka Radwańska. Najwyraźniej nawet po zakończeniu kariery nie chce ona wyjść z wprawy i mocno przykłada się do tenisowych treningów.

Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram / aradwanska Agnieszka Radwańska
Ojciec Igi Świątek o sukcesie córki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze