Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram/Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska

Nie uwierzycie!

Agnieszka Radwańska zmieniła się nie do poznania. Szczęki opadły nam do samej ziemi, już tak nie wygląda

2023-09-23 16:48

Agnieszka Radwańska bez wątpienia jest jedną z najlepszych polskich tenisistek w historii. "Isia" dawała kibicom radość zanim rozbłysła gwiazda Igi Świątek. Krakowianka przez lata należała do ścisłej światowej czołówki i szczęki opadły nam do samej ziemi, gdy zwróciliśmy uwagę na jej przemianę. Radwańska zmieniła się nie do poznania, nie uwierzycie, jak wyglądała.

Agnieszka Radwańska była jedną z postaci, dzięki którym tenis zyskał w Polsce dużą popularność. Choć jej kariera dobiegła końca pięć lat temu, "Isia" w dalszym ciągu cieszy się wielkim uznaniem wśród kibiców. Do tego nie porzuciła aktywności fizycznej i raz na jakiś czas można podziwiać ją na korcie. Mogłoby się wydawać, że przez tyle lat kariery na najwyższym poziomie nic nie może zaskoczyć jej fanów, jednak przemiana Radwańskiej na przestrzeni lat robi ogromne wrażenie. Sama tenisistka niejako zwróciła na to ostatnio uwagę.

Agnieszka Radwańska już tak nie wygląda. Zmieniła się nie do poznania

Finalistka Wimbledonu 2012 szybko przebiła się do światowej czołówki. Już w 2006 roku w wieku 17 lat zameldowała się w pierwszej setce rankingu WTA. Kibice poznali ją jako nastolatkę i bacznie obserwowali jej rozwój, ale na przestrzeni lat mogli wyrzucić z głowy niektóre wspomnienia. A przemiana Radwańskiej z nastolatki w pełni dojrzałą kobietę jest wręcz niewiarygodna! Naszą uwagę przykuło zdjęcie opublikowane ostatnio w mediach społecznościowych przez 34-latkę.

Radwańska wyraźnie miała nastrój na wspomnienia, bo publicznie przypomniała zdjęcie z czasów tenisowej młodości. Obok niej były inne wielkie gwiazdy - Caroline Wozniacki, jej młodsza siostra Urszula, a nawet Marin Cilić! "Dawno temu! Tenisowe wspomnienia" - podpisała uroczą fotografię "Isia". Nas najbardziej uderzyła w oczy jej przemiana na przestrzeni lat. Mało kto ma jeszcze w pamięci obraz Radwańskiej-nastolatki. Niejeden kibic mógłby mieć problem z identyfikacją idolki na dawnym zdjęciu!

Nastoletnia Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram/Urszula Radwańska Nastoletnia Agnieszka Radwańska

QUIZ: Rozpoznasz te tenisistki? Tylko najlepsi zgarną komplet punktów!

Pytanie 1 z 25
Tenisistka na tym zdjęciu to...
Aryna Sabalenka
Najnowsze