Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska

Piękne chwile

Agnieszka Radwańska zupełnie się z tym nie kryła. To tam zabrała syna. Wyjątkowa podróż małego Jakuba

2023-05-10 15:35

Agnieszka Radwańska od kilku lat jest już na sportowej emeryturze. Jej odejście z zawodowego tenisa sprawiło, że wielu kibiców miało złamane serca, bo spodziewali się, że jej kariera potrwa zdecydowanie dłużej. Teraz Radwańska może poświęcać czas przede wszystkim rodzinie. Wraz z synem Jakubem wybrała się w jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc w Zakopanem.

Agnieszka Radwańska choć ma dopiero 34 lata, już od dłuższego czasu nie jest zawodową tenisistką. Wpływ na jej decyzje o przedwczesnym zakończeniu kariery miały liczne kontuzje, które zwłaszcza pod koniec przygody ze sportem dawały się jej mocno we znaki. Kontynuowanie kariery mogłoby doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych i Radwańska nie chciała ryzykować. Oficjalnie z tenisem pożegnała się w listopadzie 2018 roku.

Radwańska zabrała syna na wspaniałą wycieczkę. Wyjątkowe miejsce

Od tego czasu mogła poświęcić swój czas na wiele prywatnych aktywności. Najważniejszym wydarzeniem w jej życiu było niewątpliwie przyjście na świat syna Jakuba. Dziecko Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta przyszło na świat w sierpniu 2020 roku i od tego czasu bardzo często gości na social mediach byłej tenisistki. Mały Jakub odwiedził wiele ciekawych zakątków. Tym razem przyszedł czas na zwiedzanie bliższych "okolic".

Radwańska z synem w Zakopanem. Zdecydowała się na szczególną atrakcję

Na Instastories Radwańskiej pojawiły się nagrania z Zakopanego. A konkretnie z jednej z największych atrakcji turystycznych stolicy polskich Tart, a konkretnie Gubałówki. Wjazd na górę mierzącą 1126 metrów dla wielu turystów jest punktem obowiązkowym, gdy są w Zakopanem. Tym samym mały Jakub już teraz mógł przeżyć bardzo przyjemną wycieczkę, którą być może zapamięta.

Agnieszka Radwańska

i

Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze