Agnieszka Radwańska Australian Open 2014

Autor: archiwum se.pl

Australian Open. Radwańska o meczu z Azarenką: Takie wyniki się nie zdrzają

2014-01-22 9:41

Agnieszka Radwańska w pięknym stylu pokonała Wiktorię Azarenkę 6:1, 5:7, 6:0 i awansowała do półfinału wielkoszlemowego Australian Open. - Gdyby ktoś mi powiedział, że w trzecim secie wygram 6:0, parsknęłabym śmiechem. Takie wyniki się nie zdarzają. Tym bardziej na wielkim szlemie i tym bardziej z zawodniczką, która dwa razy tego szlema wygrała

Radwańska już w pierwszym secie prowadziła 5:0, by wygrać go ostatecznie 6:1. - Wyglądało to na 5:0, ale nie było tak tego czuć - skomentowała Polska. - Każdą piłkę trzeba było wygrać osobno. Nie ma nic za darmo. Każdy gem mógł się skończyć zupełnie inaczej. Akurat tak się potoczyło, że dobrze zaczęłam.

Przeczytaj koniecznie: Polska - Szwecja 35:25. Zapis relacji na żywo - Brawo Polacy! Rywale nie mieli szans!

- Nikt się nie spodziewał takiej końcówki. Każdy mecz jest do wygrania, ale nie takim wynikiem z taką zawodniczką! Trochę szok nawet dla mnie - powiedziała uradowana "Isia" o wygranym bez straty gema decydującym, trzecim secie.