Linette - Swan TV Transmisja NA ŻYWO Półfinał WTA Chennai Gdzie oglądać mecz Linette - Swan Transmisja ONLINE O której godzinie gra Magda Linette mecz dzisiaj

i

Autor: AP Finał Linette - Fruhvirtova Transmisja TV WTA Chennai Gdzie oglądać finał Linette dzisiaj Transmisja ONLINE 18.09.2022

Polka walczy o tytuł

Finał Linette - Fruhvirtova Transmisja TV WTA Chennai Gdzie oglądać finał Linette dzisiaj Transmisja ONLINE 18.09.2022

2022-09-18 9:33

Linette - Fruhvirtova TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać finał WTA Chennai Na jakim programie finał Linette - Fruhvirtova Transmisja ONLINE. Magda Linette już dzisiaj powalczy o trzecie zwycięstwo w turnieju rangi WTA w karierze. Rywalką Polki w finale będzie utalentowana 17-letnia Czeszka Linda Fruhvirtova (nr 130). To drugi pojedynek Linette z tą tenisistką, a pierwszy Magda wygrała. Turniej WTA w Chennai w Indiach to zawody rangi WTA 250. Linette - Fruhvirtova Transmisja TV finał WTA Chennai Gdzie obejrzeć finał Magdi Linette dzisiaj w TV.

Magda Linette po turniejowych zwycięstwach w Nowym Jorku i w Hua Hin ma szansę dzisiaj odnieść trzecie zwycięstwo. Polska tenisistka zagra w finale turnieju WTA w Chennai w Indiach. Jej rywalką będzie młoda Czeszka Linda Fruhvirtova. Magda Linette pokonała już tę rywalkę (7:6, 6:4) rok temu w Cleveland. 17-letnia Fruhvirtova to duży talent i wróży jej się wielką karierę.

Finał Linette - Fruhvirtova Transmisja TV Gdzie oglądać finał WTA Chennai

Magda Linette awans do finału wywalczyła o błyskawicznym zwycięstwie nad Brytyjką Katie Swan. Przy prowadzeniu Polki 3:0 rywalka skreczowała z powodu kontuzji. - Nie spodziewałam się takie przebiegu półfinału, ale i tak cieszę się ze zwycięstwa - komentowała Magda Linette. - Katie dała wczoraj z siebie wszystko i niestety zapłaciła wysoką cenę. Przykra wygrana, wolałabym sobie wywalczyć awans do finału, choć oczywiście bardzo cieszę się z tego, co tu osiągnęłam. Jutro spodziewam się bardzo zaciętego boju - dodała Polka. Czeszka Linda Fruhvirtova w rozgrywanym wcześniej półfinale pokonała 5:7, 6:2, 6:4 Argentynkę Nadię Podoroską.

Linette - Fruhvirtova STREAM ONLINE Finał WTA Chennai Transmisja ONLINE

Magda Linette Gdzie oglądać finał WTA Chennai Linette - Fruhvirtova Transmisja ONLINE

Magda Linette rozstawiona jest w Chennai z numerem 3. Polka lubi grać w egzotycznych turniejach w Azji. W tych trudnych warunkach czuje się bardzo dobrze. Linette zbiera cenne punkty w rankingu. Już teraz jest pewna awansu w okolice 50. miejsca. Jeżeli pokona dzisiaj Lindę Fruhvirtovą w finale i sięgnie po tytuł, poprawi się o kolejne kilka pozycji. Mistrzyni WTA Chennai odleci z Indii bogatsza o 12 tysięcy dolarów.

Finał Linette Transmisja TV Gdzie oglądać finał Magdy Linette w Chennai dzisiaj

Mecz Magda Linette - Linda Fruhvirtova w finale turnieju WTA w Chennai zostanie rozegrany w niedzielę 18 września 2022 r. Początek finału Linette - Fruhvirtova po godzinie 15.30 polskiego czasu. Transmisja TV z finału Linette - Fruhvirtova na antenie Canal+ Sport 5 i online na Canal+ ONLINE.

Iga Światek pobije Roberta Lewandowskiego? Ekspert nie ma wątpliwości!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze