Fręch - Giorgi O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Fręch mecz dzisiaj Wimbledon KIEDY gra Fręch - Giorgi GODZINA meczu dzisiaj

i

Autor: Sebastian Wielechowski Fręch - Giorgi O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Fręch mecz dzisiaj Wimbledon KIEDY gra Fręch - Giorgi GODZINA meczu dzisiaj

Fręch - Giorgi O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Fręch mecz dzisiaj Wimbledon KIEDY gra Fręch - Giorgi GODZINA meczu dzisiaj

2022-06-28 12:53

Fręch - Giorgi O której godzinie gra Magdalena Fręch Wimbledon KIEDY gra Magda Fręch GODZINA meczu dzisiaj. Magdalena Fręch jako ostatnia z polskich tenisistów rozpocznie walkę w Wimbledonie, a jej rywalką będzie Włoszka Camila Giorgi. To będzie ciekawa konfrontacja dwóch różnych stylów gry - defensywnego stylu Magdaleny Fręch i agresywnego tenisa Camili Giorgi. Tenisistka z Łodzi zajmuje 92. miejsce w rankingu WTA. Camila Giorgi jest na 27. pozycji i to ona jest faworytką. Wimbledon O której gra Fręch mecz dzisiaj.

Magdalena Fręch zaczyna walkę w Wimbledonie, a jej rywalką w I rundzie jest Camila Giorgi. Włoszka dobrze czuje się na trawie. Mocno serwuje, gra bardzo agresywnie i ofensywnie, a na trawie taki styl gr zazwyczaj się sprawdza. Magdalena Fręch debiutuje w głównej drabince Wimbledonu. Zagra od razu w turnieju głównym, bez konieczności walki w kwalifikacji. To dzięki wysokiej pozycji w rankingu WTA (nr 92 WTA).

Fręch - Giorgi O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Fręch mecz dzisiaj Wimbledon

Magdalena Fręch przed Wimbledonem wystąpiła w trzech angielskich turniejach na trawie, kolejno w Nottingham, Birmingham i Eastbourne. Wygrała tam w sumie tylko dwa mecze. Ostatnio odpadła z turnieju WTA w Eastbourne w II rundzie po porażce 1:6, 6:7 z Hiszpanką Garbine Muguruzą. Dużo lepiej w tym turnieju spisała się Camila Giorgi, która w Eastbourne doszła aż do półfinału (porażka 2:6, 2:6 z Jeleną Ostapenko).

SEKSOWNA tenisistka Camila Giorgi znów się rozebrała! W EROTYCZNEJ bieliźnie klęczy na łóżku

Dziennikarze "Super Expressu" o Wimbledonie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze