Rozpala zmysły

Gorące zdjęcie Radwańskiej rozgrzeje każdego zmarzlucha. Seksowna fotka w bikini prosto z Kalifornii

2022-10-18 12:34

Podczas gdy Agnieszka Radwańska już kilka lat temu pożegnała się z zawodowym uprawianiem tenisa, jej młodsza siostar, Urszula, wciąż stara się walczyć o powrót do czołówki światowego rankingu, choć obecnie jest od tego celu bardzo daleko. 31-latka, podobnie jak jej starsza siostra, jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno postanowiła podzielić się z fanami niezwykle seksownym zdjęciem z jednej z kalifornijskich plaż.

Urszula Radwańska przez lata pozostawała w cieniu swojej starszej siostry. Choć w pewnym momencie kariery znajdowała się nawet w czołowej 30. rankingu WTA, to nie zdołała wygrać żadnego turnieju w tym cyklu w grze pojedynczej. Jej także nie omijały problemy ze zdrowiem, ale Urszula Radwańska wciąż chce pokazać, że stać ją na grę na wysokim poziomie. Na ten moment jednak nie wygląda to z pewnością tak, jakby tego chciał – zajmuje bardzo odległe 426 miejsce. 31-latka zdaje się jednak nie tracić dobrego humoru, co widać m.in. na zdjęciach na Instagramie, które regularnie udostępnia. Tym razem postanowiła pokazać się fanom w seksownym bikini.

Urszula Radwańska kusi biustem w niebieskim bikini

Młodsza z sióstr Radwańskich nie boi się odważnych kreacji i udostępniania swoich zdjęć w sieci. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy sporo fotek, na których Urszula Radwańska pozuje odziana w skąpe stroje kąpielowe. Tym razem postanowiła pokazać się fanom w niebieskim bikini, w którym udała się na jedną z... kalifornijskich plaż! W poście pod zdjęciem Radwańska wyjaśniła, że właśnie żegna ten słoneczny region (choć ostatnio tam sporo padało, o czym boleśnie przekonały się tenisistki z Igą Świątek na czele) i przenosi się do dużo chłodniejszej Kanady. Najnowsze zdjęcie Urszuli Radwańskiej oraz więcej jej seksownych fotek znajdziecie w galerii poniżej:

Przeziębiona Iga Świątek

Sochan zadebiutował w NBA! Czy pieniądze go zmienią?

Włącz najnowszy odcinek podcastu SUPER SPORT!

Listen to "Czy Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę? Czy pieniądze zmienią Polaka w NBA?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze