Hubert Hurkacz - Brandon Nakashima TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Hurkacz - Nakashima STREAM ONLINE LIVE Hurkacz KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE gra dzisiaj 29.06.2020

2020-06-29 15:55 CH
Hubert Hurkacz
Autor: East News Hubert Hurkacz

Hurkacz - Nakashima TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Hurkacza dzisiaj Hurkacz - Nakashima STREAM ONLINE LIVE KIEDY gra Hurkacz O której godzinie? Hubert Hurkacz wraca do gry. Najlepszy polski tenisista zagra w kolejnym pokazowym turnieju na Florydzie, gdzie przebywa od czasu wybuchu pandemii. Pierwszym rywalem Hurkacza w turnieju Atlec Styslinger Tennis Exhibition w Miami będzie reprezentujący USA Brandon Nakashima. Gdzie obejrzeć mecz Hurkacza dzisiaj? Hurkacz - Nakashima TRANSMISJA ONLINE. O której godzinie gra Hurkacz KIEDY gra w Miami.

Hurkacz - Nakashima TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać

Hubert Hurkacz od poniedziałku 29 czerwca walczyć będzie w turnieju Atlec Styslinger Tennis Exhibition w Miami. To impreza pokazowa. W turnieju zagrają znani tenisiści. Poza Polakiem m.in. Tennys Sandgren, Reilly Opelka, Steve Johnson czy Sam Querrey. W sumie w Miami wystąpi ośmiu tenisistów - Hurkacz i siódemka Amerykanów. Tenisista z Wrocławia przebywa na Florydzie od marca. Przeniósł się tam z Indian Wells, gdy wybuch pandemii przerwał tenisowy cyklu ATP. Turniej pokazowy Atlec Styslinger Tennis Exhibition będzie dla Hurkacza przydatnym elementem przygotowań do restartu oficjalnych rozgrywek ATP. To ma nastąpić w połowie sierpnia. Hurkacz ma już za sobą jeden występ w pokazowej imprezie w USA w czasie pandemii. W majowym UTR Pro Match Series w West Palm Beach (również Floryda) zajął trzecie miejsce. Pierwszym rywalem Polaka w Miami będzie 18-letni Amerykanin Brandon Nakashima (nr 220).

Hurkacz - Nakashima STREAM ONLINE LIVE Gdzie obejrzeć

Mecz Hubert Hurkacz - Brandon Nakashima w turnieju pokazowym Atlec Styslinger Tennis Exhibition w Miami zostanie rozegrany w poniedziałek 29 czerwca. Początek rywalizacji ok. godziny 21.15 polskiego czasu. Transmisja dostępna będzie na kanale Tennis Channel oraz na niektórych stronach legalnych bukmacherów (po rejestracji i zalogowaniu).

Najnowsze