Hubert Hurkacz

Autor: PAP/EPA Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz w półfinale turnieju ATP w Delray Beach! PREMIE Ile zarobił Hurkacz?

2021-01-11 22:11

Hurkacz - Quiroz WYNIK meczu Hubert Hurkacz jest już w półfinale turnieju ATP w Delray Beach na Florydzie. W 1/4 finału rywalem polskiego tenisisty był Ekwadorczyk Roberto Quiroz (nr 293), który do głównej drabinki przebił się kwalifikacjach. Hurkacz w pierwszym secie miał spore problemy i przegrywał już 2:4, ale odrobił straty i wygrał w dwóch setach 6:4, 6:4. Polak czeka na mecz o finał, a turnieju ATP Delray Beach Hurkacz zarobił już niezłą premię. ATP Delray Beach PREMIE Nagrody pieniężne. Ile zarobił Hurkacz w Derlray Beach.

Hubert Hurkacz WYNIK meczu ATP Delray Beach

Hubert Hurkacz wygrał 6:4, 6:4 z Ekwadorczykiem Roberto Quirozem i jest już w półfinale turnieju ATP w Delray Beach. Na Florydzie najwyżej notowany polski tenisista rozpoczął sezon i widać, że po ciężkich przygotowaniach jest w dobrej formie. W pierwszym secie pojedynku z Quirozem Hurkacz musiał odrabiać straty. Po serii błędów stracił podanie i przegrywał 2:4, ale potem podniósł poziom swojej gry, wygrywając cztery kolejne gemy i całego seta. Druga partia była zacięta, a obaj tenisiści aż do stanu 5:4 dla Hurkacza wygrywali gemy serwisowe. Wtedy Hurkacz doczekał się breakpointa i wykorzystał piłkę meczową. - Trudno gra się przeciwko Roberto, gra dużo slajsów z bekhendu i nigdy nie wiesz czego się po nim spodziewać. W pierwszym secie miałem problemy, ale udało mi się go wygrać - powiedział po meczu Hurkacz, który po polsku dziękował na korcie dopingującym go głośno rodakom.

ATP Delray Beach PREMIE Nagrody pieniężne

Hubert Hurkacz zna już rywala w 1/2 finału turnieju ATP Delray Beach. Będzie nim amerykański kwalifikant Christian Harrison (nr 789). Hurkacz zarobił w Delray Beach już niezłe pieniądze. Premia za awans do półfinału to 16 390 dolarów. Jeżeli awansuje do finału to premia wzrośnie do 22 780 dolarów. Zwycięzca zgarnie 30 840 dolarów.

QUIZ: Kibicowałeś Agnieszce Radwańskiej? Odpowiesz na wszystkie pytania? Sprawdź się!