Hurkacz - Struff RELACJA NA ŻYWO. ATP Stuttgart Hubert Hurkacz - Struff WYNIK LIVE ONLINE mecz Hurkacza dzisiaj 17.06 na żywo w INTERNECIE

Autor: MARIJAN MURAT/DPA VIA AP Hubert Hurkacz w 2. rundzie turnieju ATP w Halle! Wykorzystał dopiero siódmą piłkę meczową!

ATP Cincinnati

Hubert Hurkacz przegrywa w półfinale ATP Cincinnati. Carlos Alcaraz okazał się lepszy od Polaka

2023-08-20 1:39

Hubert Hurkacz miał piłkę meczową, ale przegrał z Carlosem Alcarazem 6:2, 6:7(4), 3:6 w półfinale turnieju ATP w Cincinnati. Hiszpan był faworytem tego meczu, jednak Polak świetnie rozpoczął ten pojedynek przełamując na samym początku rywala. Lider światowego rankingu nie miał szans w pierwszej odsłonie. W kolejnym secie 26-latek miał ogromną szansę, aby przypieczętować zwycięstwo, jednak Hiszpan zachował zimną krew do końca, wygrywając partię po tie-breaku. Alcaraz w trzeciej odsłonie nie pozostawił złudzeń i to on awansował do finału, w którym jego rywalem będzie Novak Djoković.

Hurkacz - Alcaraz

Witamy w relacji na żywo z meczu półfinałowego ATP Cincinnati. Hubert Hurkacz w walce o finał zmierzy się z Carlosem Alcarazem. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 21:45.

Do startu meczu Huberta Hurkacza jeszcze sporo czasu, a wszystko dlatego, że poprzedzający go mecz Igi Świątek mocno się przeciągnął. Nie zakończył się także nawet pierwszy set starcia Muchova - Sabalenka, który odbywa się bezpośrednio przed starciem wrocławianina.

W starciu Muchova - Sabalenka w pierwszym secie górą była Białorusinka, która pokonała rywalkę w tie-breaku 7:4.

Muchova nie zamierza łatwo odpuścić i w drugim secie wygrywa 4:3.

Nadal nie wiadomo, o której rozpocznie swój mecz Hurkacz.

Fani Hurkacza będą musieli się uzbroić w cierpliwość, w spotkaniu Muchova - Sabalenka rozpoczął się trzeci set.

Muchova coraz bliżej zwycięstwa! Czeszka prowadzi 4:2 z Sabalenką!

Muchova już prowadzi 5:2! Coraz bliżej końca tego spotkania!

Koniec! Muchova wygrywa to spotkanie!

Mecz Hurkacza powinien rozpocząć się o 23:15. Serdecznie zapraszamy!

Obaj tenisiści pojawili się na korcie, za chwilę rozpoczyna się ta walka o finał!

Aż dwie godziny opóźnienia, jednak miejmy nadzieje, że ten spektakl to wszystko wynagrodzi!

Warto zaznaczyć, że pojedynki obu tenisistów zawsze są bardzo emocjonujące.

Zaczęli!

15:30

Hurkacz przy swoim podaniu przegrywa dwie akcje z rzędu...

15:40

Bliski pierwszego przełamania Alcaraz...

40:40

Dwa breakpointy obronione!

1:0

Zwycięsko wychodzi w tym gemie Hurkacz!

15:0

Co za zagranie Hurkacza! Piękny lob nad rywalem!

30:0

Teraz przy podaniu Alcaraza to Hurkacz przejmuje inicjatywę!

2:0

Brawo Hubi! Wykorzystuje te szansę Polak, pierwsze przełamanie wrocławianina!

15:0

Dziewiąty punkt z rzędu zdobyty przez Hubiego!

3:0

To jest coś fantastycznego, jak gra Hurkacz! W szybkim tempie wygrywa trzy gemy w meczu z Alcarazem!

15:0

Serwis Alcaraza, ale to nie robi wrażenia na Hurkaczu, który wygrywa pierwszą akcję.

15:40

Tym razem Hiszpan nie pozwala Hurkaczowi nawiązać kontaktu.

3:1

Pierwszy gem dla Alcaraza.

15:30

Tym razem Alcaraz popisał się świetnym zagraniem.

40:40

Hurkacz nie traci zimnej głowy. Za wszelką cenę nie chce dopuścić do przełamania.

4:1

Hurkacz popisał się teraz znakomitym serwisem, co pozwoliło obronić się przed breakpointami.

15:0

Myli się Alcaraz w tej akcji! Świetny początek tego gema dla Hurkacza!

30:0

Aut Alcaraza! Brawo!

30:30

Niestety Hurkacz nie trafia tym uderzeniem i mamy remis w tym gemie.

4:2

Niestety Hurkacz uderza w siatkę i traci szansę na kolejne przełamanie.

30:15

Brawo Hurkacz! Bardzo mądrze rozegrana ta akcja Polaka!

40:40

As serwisowy Hurkacza!

5:2

Bardzo długi był to gem, jednak na szczęście Hurkacz wychodzi zwycięsko przy swoim podaniu!

15:15

Co za pomyłka Alcaraza w drugiej akcji, Hiszpan uderzył w tak dogodnej sytuacji w sam środek siatki.

40:15

Szansa na seta dla Hurkacza!

6:2

Koniec! Set dla Hurkacza! Brawo Hubi!

Rozpoczynamy drugiego seta!

30:0

Hurkacz pewnie idzie po zwycięstwo przy swoim podaniu!

1:0

Hiszpan bez najmniejszych szans przy serwisie Hurkacza!

0:30

Tym razem nie zapowiada się na to, aby Hurkacz szybko przełamał Alcaraza.

30:40

Fantastyczne zachowanie Hurkacza na korcie!

1:1

Mało brakło, aby ta piłka przeszła! Gem Alcaraz.

15:15

W pierwszej akcji Hurkacz się pomylił, ale w drugiej idealnie zagrał piłkę, której nie był w stanie wybronić Alcaraz.

2:1

Hurkacz pewnie wykorzystuje siłę swojego serwisu w tym gemie! Polak potrzebuje przełamania z pierwszego seta. Obaj tenisiści pokazali wachlarz umiejętności w tej partii!

Alcaraz miał nadzieje na pierwsze przełamanie, jednak kolejny raz nie udała się ta sztuka Hiszpanowi.

15:15

Co za skrót Hurkacza! Alcaraz był bez szans po tym zagraniu!

15:40

Nie ma szans na przełamanie Hurkacz w tym gemie...

2:2

Alcaraz wygrywa tego gema.

30:15

Pomylił się Hurkacz przy pierwszej próbie serwisu, jednak druga już zapewniła punkt.

3:2

Kolejny wyrównany gem przy podaniu Hurkacza, jednak Polak świetnie się prezentuje grając pod presją!

0:15

Niestety w pierwszej akcji tego gema Hurkacz wyrzuca piłkę w aut.

15:15

Po chwili Alcaraz robi to samo!

30:15

Brawo Hurkacz! Nie spodziewał się takiego zwrotu akcji Hiszpan!

30:40

Niestety Hurkacz popełnia niewymuszony błąd...

3:3

Hiszpan wybronił tego gema, szykują się wielkie emocje!

30:0

Dwa fantastyczne serwisy Hurkacza dają mu przewagę w tym gemie!

30:30

Alcaraz doprowadza do remisu w tej partii...

4:3

Po chwili to nie ma znaczenia, bo Hurkacz ponownie wychodzi z opresji!

0:30

Niestety dwie pierwsze akcje dla Alcaraza przy jego podaniu...

4:4

Niestety nie miał szansy nawiązać jakiejkolwiek walki Hurkacz w tym gemie.

40:15

Hurkacz spokojnie zachowuje się przy swoim podaniu, co owocuje przewagą.

5:4

GEM HURKACZ! CO ZA OPANOWANIE POLAKA!

Czy Hurkacz zdoła przełamać Alcaraza w tak ważnym momencie?

5:5

Alcaraz wygrywa tego gema! Było tak blisko! Wielka szkoda!

40:0

Szalenie ważny jest ten gem, aby Hurkacz podszedł z większym spokojem do tego przy podaniu Hiszpana.

6:5

Jest gem dla Polaka!

0:30

Co za szkoda, mało brakło, aby ta piłka przeszła po odbiciu Polaka...

15:40

Jest nadzieja! Myli się Alcaraz!

6:6

Będzie tie-break! Co za emocje!

2:0

Przewaga Hurkacza na początku tie-breaka!

2:1

Tym razem Alcaraz popisał się świetnym zagraniem...

4:1

Brawo Hurkacz, coraz bliżej zwycięstwa Polaka!

4:4

Co za pomyłka Hurkacza! Hiszpan wraca do gry!

4:5

Alcaraz wykorzystuje błąd Hurkacza... Hiszpan jest bliżej zwycięstwa w tym secie...

4:6

Długa wymiana na korzyść Alcaraza, piłki setowe dla Hiszpana...

4:7

Set dla Alcaraza... Szkoda, szkoda, bo naprawdę Hurkacz miał wiele szans...

Czy Hurkacz zdoła wymazać poprzednią partię i powróci z podwójną siłą?

0:40

Widać, że Alcaraz złapał wiatr w żagle, zobaczymy czy Hurkacz zdoła zagrozić Hiszpanowi przy jego podaniu.

0:1

Gem Alcaraz.

15:0

Myli się Alcaraz i pierwsza wymiana dla Hubiego.

40:30

Brawo Hurkacz, wszystko przebiegało w tej akcji w idealnym rytmie.

1:1

Gem Hurkacz!

15:30

Kolejny błąd Hurkacza, Polak uderza prosto w siatkę.

1:2

Gem dla Hiszpana.

0:15

Pierwsza wymiana przy podaniu Hurkacza dla Alcaraza.

0:30

Ogromny błąd Hurkacza... Polak może zostać przełamany w tym gemie...

0:40

Kolejny ogromny błąd Polaka... Hurkacz w tarapatach...

30:40

Wraca w tym gemie do walki Hurkacz!

1:3

Niestety... Alcaraz przełamuje Hurkacza...

0:30

Coraz więcej błędów popełnia Hurkacz, słaba sytuacja Polaka...

1:4

Gem Alcaraz...

2:4

Jeszcze nie wszystko stracone! Hurkacz pewnie zwycięża gema przy swoim podaniu!

15:30

Alcaraz pewnie zmierza po zwycięstwo w tym gemie...

2:5

Gem dla Hiszpana...

30:0

Hurkacz jeszcze walczy, nie składa broni.

1:2

Gem, set, mecz! Carlos Alcaraz wygrywa z Hurkaczem.

To już wszystko na dziś z naszej strony! Zapraszamy na kolejne relacje na sport.se.pl.

Hubert Hurkacz prezentuje znakomitą formę podczas turnieju ATP w Cincinnati. Polak na początku rywalizacji pokonał 2:1 Thanasisa Kokkinakisa. Kolejnym tenisistą na drodze wrocławianina był Borna Corić, którego także odprawił z kwitkiem 2:1 Hurkacz. Kolejnymi rywalami 20 rakiety w rankingu byli kolejno Stefanos Tsitsipas oraz Alexei Popyrin. 26-latek nie dał najmniejszych szans swoim przeciwnikom. Oba pojedynki zakończyły się 2:0 dla Polaka.

Hurkacz - Alcaraz RELACJA NA ŻYWO ATP Cincinnati Hurkacz WYNIK meczu dzisiaj LIVE

W półfinale Hurkacz zmierzy się z liderem rankingu ATP - Carlosem Alcarazem. Obaj tenisiści grali ze sobą dwa razy. Polak i Hiszpan zmierzyli się pierwszy raz rok temu w półfinale Miami Open, a młody Carlitos wygrał wtedy 7:6(5), 7:6(2). Drugi pojedynek był jeszcze bardziej dramatyczny. Ponad tydzień temu Hurkacz zagrał z Alcarazem w 3. rundzie turnieju ATP w Toronto. Walczył wspaniale, ale nie dał rady, przegrywając 6:3, 6:7(2), 6:7(3). Warto zaznaczyć, że Hiszpan jest aktualnym mistrzem US Open i Wimbledonu.

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?