Hubert Hurkacz marzy o finale

Autor: AP Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz odpadł z US Open w II rundzie! Wyczerpany Polak przegrał z Hiszpanem Davidovichem Fokiną!

2020-09-02 23:26

Hurkacz - Davidovich Fokina WYNIK RELACJA NA ŻYWO II runda US Open. Hubert Hurkacz nie wykorzystał wielkiej szansy na dobry wynik w US Open. W II rundzie polski tenisista przegrał 4:6, 6:1, 2:6, 2:6 z 21-letnim Hiszpanem Alejandro Davidovichem Fokiną (nr 99 ATP). Po drugim secie wydawało się, że Hurkacz się rozkręcił i przejmuje kontrole nad meczem, ale potem nagle zupełnie opadł z sił. Skarżył się też na kontuzję prawego ramienia. Wyczerpany i obolały uległ niżej notowanemu rywalowi. Poniżej zapis naszej relację na żywo i wynik meczu Hurkacz - Davidovich Fokina w II rundzie US Open. Hurkacz WYNIK meczu dzisiaj.

US Open: Hurkacz - Davidovich Fokina RELACJA NA ŻYWO WYNIK LIVE

Hubert Hurkacz już dzisiaj powalczą w II rundzie US Open. w I rundzie wrocławianin pokonał 6:3, 6:4, 6:4 Niemca Petera Gojowczyka (nr 127). Mecz był trudniejszy dla Polaka niż sugeruje to wynik, a w dwóch ostatnich setach doświadczony rywal wysoko zawiesił poprzeczkę. Na szczęście Hurkacz też rozkręcał się w tym spotkaniu, coraz lepiej serwując. Na koniec mógł cieszyć się z awansu do II rundy. Rok temu wrocławianin odpadł w Nowym Jorku już po pierwszym meczu. Poprawił zatem tamten wynik. W II rundzie rywalem Hurkacza będzie młody Hiszpan Alejandro Davidovich Fokina (nr 99). To rywal nieobliczalny ale z pewnością w zasięgu Polaka, który po I rundzie zachował dużo sił, a jego hiszpański rywal męczył się, grając aż 5 setów z Austriakiem Dennisem Novakiem. To też powinno mieć znaczenie. Miejmy nadzieję, że Hurkacz wykorzysta szansę, jaka się przed nim otworzyła. W jego części drabinki brakuje głośnych nazwisk, dopiero w IV rundzie Polak może trafić na wyżej notowanego rywala.

Hurkacz - Davidovich Fokina WYNIK LIVE RELACJA ONLINE

Mecz Hubert Hurkacz - Alejandro Davidovich Fokina w II rundzie US Open 2020 zostanie rozegrany w środę 2 września 2020. Początek meczu Hurkacz - Davidovich Fokina ok. godziny 18.30-19.00 polskiego czasu, po zakończeniu meczu Magdy Linette na tym samym korcie (Polka zacznie o godz. 17).