Hurkacz - Dellien O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Monte Carlo Polak zacznie po tym meczu! KIEDY gra Hurkacz mecz dzisiaj Monte Carlo 11.04

i

Autor: Paweł Jaskółka Hurkacz - Dellien O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Monte Carlo Polak zacznie po tym meczu! KIEDY gra Hurkacz mecz dzisiaj Monte Carlo 11.04

Hurkacz - Dellien O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Monte Carlo Polak zacznie po tym meczu! KIEDY gra Hurkacz mecz dzisiaj Monte Carlo 11.04

2022-04-11 16:35

Hurkacz - Dellien O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Monte Carlo KIEDY gra Hurkacz pierwszy mecz Monte Carlo Hurkacz GODZINA meczu. Hubert Hurkacz wraca do rywalizacji w cyklu ATP i czeka już na pierwszy mecz na dobrze mu znanych kortach ziemnych w Monte Carlo. Rywalem wrocławianina będzie Boliwijczyk Hugo Dellien, który wskoczył do głównej drabinki w miejsce kontuzjowanego Gaela Monfilsa. Hurkacz od kilku dni trenuje już w Monte Carlo, przygotowując się do kolejnego występu i serii turniejów na mączce. Jak wypadnie dzisiaj? Monte Carlo Hurkacz - Dellien O której gra Hurkacz dzisiaj Monte Carlo Hurkacz KIEDY gra pierwszy mecz.

Hurkacz - Dellien O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz Monte Carlo KIEDY gra Hurkacz

Hubert Hurkacz zaczyna walkę w turnieju ATP w Monte Carlo. Pierwszy mecz zagra dzisiaj, a jego rywalem będzie Boliwijczyk Hugo Dellien (nr 93). Jest już PLAN GIER na dzisiaj. Mecz Hurkacz - Dellien zacznie się ok. godziny 17.30-18.00, w zależności od tego, ile potrwa mecz Carreno Busta - Baez, który zaczął się ok. godz. 16.30. Hurkacz miał zagrać z Gaelem Monfilsem, ale doświadczony Francuz z powodu kontuzji wycofał się z rywalizacji, ustępując miejsca w drabince zawodnikowi z kwalifikacji. Hurkacz i Dellien nigdy wcześniej ze sobą nie grali. Boliwijczyk najlepiej czuje się właśnie na kortach ziemnych, więc Polaka może czekać ciężki bój.

Hurkacz - Dellien O której gra Hurkacz mecz dzisiaj Monte Carlo GODZINA 11.04

Hubert Hurkacz w Monte Carlo rozpocznie tegoroczne występy na kortach ziemnych. Polski tenisista w minionym miesiącu nie obronił tytułu mistrza Miami Open, odpadając w półfinale po porażce (6:7, 6:7) z Hiszpanem Carlosem Alcarazem, późniejszym triumfatorem. Potem wygrał turniej debla, ale w singlu stracił sporo punktów, spadając w rankingu z 10. na 14. miejsce. Okazja, żeby poprawić swoją pozycję to turniej ATP w Monte Carlo, gdzie wrocławianin spędza dużo czasu (ma tam mieszkanie).

Hurkacz - Dellien KIEDY gra Hurkacz Monte Carlo O której Hurkacz mecz dzisiaj

Hubert Hurkacz w Monte Carlo nie broni dużo punktów. Rok temu po triumfie w Miami Open przemęczony Polak wpadł w dołek formy. Przyplątała się też infekcja i wrocławianin na kortach ziemnych spisywał się słabo. Z turnieju ATP w Monte Carlo Hurkacz odpadł już w II rundzie po porażce 4:6, 1:6 z Brytyjczykiem Danielem Evansem. Do stanu 4:4 w pierwszym secie mecz był wyrównany. Niestety potem wrocławianin nagle zaczął grać dużo gorzej. Przygaszony, dziwnie usztywniony, krzywił się po nieudanych akcjach. I przegrywał kolejne gemy. Wyglądało to tak, jakby nagle zupełnie opadł z sił. Oby tym razem Hurkacz zaprezentował się w Monte Carlo dużo lepiej. Jak widać na zdjęciu poniżej, Hurkacz w Monte Carlo na brak zainteresowania ze strony kibiców nie może narzekać.

Monte Carlo: Hurkacz - Dellien GODZINA O której gra Hurkacz pierwszy mecz

Mecz Hubert Hurkacz - Hugo Dellien w I rundzie turnieju ATP w Monte Carlo zostanie rozegrany w poniedziałek 11 kwietnia. Początek meczu Hurkacz - Dellien ok. godziny 17.30-18.00 (czwarty mecz od godz. 11). Transmisje TV z ATP Monte Carlo na antenach sportowych kanałów Polsatu.

Hubert Hurkacz trenował z dziećmi w Gdańsku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze