Hurkacz - Draper Relacja NA ŻYWO z US Open wynik live

Autor: AP Hurkacz - Draper Relacja NA ŻYWO z US Open wynik live

US Open

Hubert Hurkacz za burtą US Open! Porażka po fatalnej grze! Hurkacz - Draper WYNIK RELACJA NA ŻYWO

2023-08-31 19:29

Hubert Hurkacz po słabej grze przegrał z Brytyjczykiem Jackiem Draperem 2:6, 4:6, 5:7 i odpadł z US Open już w 2. rundzie. Już pierwszy mecz Polaka w Nowym Jorku pokazał, że Hubiego ponownie przytłoczyła wielkoszlemowa otoczka. Teraz też był dziwnie usztywniony i zestresowany. Do tego pojawił się problemy zdrowotne. Wyraźnie osłabiony korzystał z przerwy medycznej. Wrócił do gry, ale nie zdołał odwrócić wyniku. Hurkacz nigdy nie przebrnął w Nowym Jorku 2. rundy. Wydawało się, że teraz wreszcie się przełamie. Nic z tego...

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 25
Ile lat skończyła w maju 2023 roku Iga Świątek?

Hubert Hurkacz walczy w 2. rundzie US Open, a jego rywalem jest Jack Draper. Polak i Brytyjczyk grali ze sobą dwa razy i oba te spotkania wygrał Hurkacz, ale oba też były bardzo zacięte. Najpierw pokonał Drapera 7:6(5), 6:7(5), 6:1 w 2022 w Antwerpii. Potem ograł go 6:3, 6:7(3), 7:5 w tym sezonie na mączce w Monte Carlo.

Hurkacz - Draper RELACJA NA ŻYWO US Open Hurkacz mecz NA ŻYWO dzisiaj

Hubert Hurkacz awansował do 2. rundy US Open po zwycięstwie 4:6, 5:7, 7:6(0), 6:3, 6:1 nad Szwajcarem Marciem-Andreą Hueslerem. Od początku spotkania sprawiał wrażenie potwornie zestresowanego perspektywą kolejnej przykrej porażki w US Open (nie przebrnął tam nawet 2. rundy). Wyraźnie spięty słabo serwował, łatwo oddając inicjatywę rywalowi i popełniając błędy. Przegrał dwa pierwsze sety, a w trzecim też przegrywał 4:5 i Huesler miał przewagę przełamania. Rywal serwował po zwycięstwo. Hurkacz będąc pod ścianą, podniósł swój poziom, a Szwajcar się pogubił, a potem opadł z sił. - Pasuje tu powiedzenie “uciec komuś spod topora” - przyznał Hurkacz. - Byłem o kilka serwisów od odpadnięcia w turnieju, ale dalej tu jestem i dalej walczę.

Hurkacz - Draper NA ŻYWO Relacja LIVE US Open Hurkacz WYNIK meczu dzisiaj

Mecz Hubert Hurkacz - Jack Draper w 2. rundzie US Open 2023 zostanie rozegrany w czwartek 31 sierpnia. Początek meczu Hurkacz - Draper o godzinie 17 polskiego czasu. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Hurkacz - Draper w US Open 2023