Hurkacz - Fabbiano O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz dzisiaj w Monte Carlo? Dokończenie meczu

2021-04-13 11:00 Michał Chojecki
Autor: AP Hurkacz - Fabbiano O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz dzisiaj w Monte Carlo? Polak czeka na wznowienie rywalizacji!

Hurkacz - Fabbiano O KTÓREJ GODZINIE dokończenie meczu dzisiaj Monte Carlo Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE gra dzisiaj w Monte Carlo I runda. Hubert Hurkacz nie zdołał dokończyć meczu z Włochem Thomasem Fabbiano (nr 172) w I rundzie turnieju ATP w Monte Carlo. Polski tenisista wygrał pierwszego seta, ale na początku drugiego przy stanie 6:3, 0:1 dla wrocławianina rozpadał się znowu deszcz, który przez cały dzień torpedował plany organizatorów, przerywając rywalizację. Dokończenie spotkania dzisiaj, o ile pozwoli na to kapryśna pogoda. Niestety prognozy na najbliższe dni nie są dobre. O KTÓREJ GODZINIE dokończenie meczu Hurkacz - Fabbiano dzisiaj? O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz dzisiaj w Monte Carlo?

Na żywo

Hubert Hurkacz - Thomas Fabbiano

Z KIM GRA HURKACZ w II rundzie? TUTAJ DRABINKA ATP Monte Carlo

6:3, 3:6, 6:3

KONIEC!!! Ufff.... Hubert Hurkacz obronił breakpointy, a potem zakończył mecz potężnym asem serwisowym. Polak wygrał 6:3, 3:6, 6:3 i jest w II rundzie turnieju ATP w Monte Carlo

40-40

Błędy Polaka... 15-40

15-30

6:3, 3:6, 5:3

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE! Drugi breakpoint już wykorzystany. Piękny forhend po linii!

Fabbiano dość szczęśliwie trafił w linię... Równowaga

Polak ma breakpointa! DAWAJ HUBI!

6:3, 3:6, 4:3

Gem Hurkacz. Uffff.... Polak miał ogromne problemy w tym gemie. Było już 0-40. Wytrzymał presję. Dobrze serwował i wyratował się

40-40!

0-40 Znów Polak broni breakpointów

6:3, 3:6, 3:3

Gem Fabbiano. Polak doprowadził do stanu 30-30, ale potem znów popełnił dwa niewymuszone błędy. Mamy remis w decydującym secie

6:3, 3:6, 3:2

Gem Hurkacz. Polak poszedł za ciosem. Gem wygrany do zera. Dobrze serwował (wreszcie!) i efektownie kończył wymiany

6:3, 3:6, 2:2

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. No wreszcie! Polak odrobił straty i jest remis. Włoch wreszcie też zaczął popełniać błędy. Hubi to wykorzystał

40-0 Polak ma breakpointy! Dawaj Hubi!

6:3, 3:6, 1:2

Gem Fabbiano PRZEŁAMANIE. Coraz gorzej gra Polak. Teraz znów seria błędów. Przegrał gema przy własnym podaniu i to do zera

0-40 Polak broni breakpointów

6:3, 3:6, 1:1

Gem Fabbiano. I znów to samo... Po świetnym returnie Polak prowadził 30-15. W kolejnej wymianie miał inicjatywę i pachniało breakpointami. Nic z tego. Włoch się wybronił. Potem Hurkacz znów popełniał błędy i się niecierpliwił

6:3, 3:6, 1:0

Gem Hurkacz. Polak zaczął dobrze trzeciego seta. Serwis obroniony, gem wygrany do zera

Początek trzeciego seta. Serwuje Hurkacz

6:3, 3:6

GEM I SET FABBIANO. Hubert Hurkacz po dużo słabszej grze niż wczoraj przegrywa drugiego seta. Włoch był po prostu solidniejszy, popełnia mniej błędów. Przed nami decydująca partia

Fabbiano ma dwie piłki setowe

6:3, 3:5

Gem Hurkacz. Polak przedłuża swoje nadzieje na uratowanie tego seta. Obronił serwis w dobrym stylu, gem wygrany do 15. Teraz serwować będzie Fabbiano i może doprowadzić do decydującej partii

6:3, 2:5

Gem Fabbiano. Polak znów prowadził 30-15 przy serwisie Włocha, ale potem popełniał błędy. Fabbiano obronił podanie i jest blisko wygrania drugiego seta

6:3, 2:4

Gem Hurkacz. Polak znów udane akcji przeplatał błędami. Bronił w tym gemie dwóch breakpointów. Wybronił się w dobrym stylu, ale martwi liczba niewymuszonych błędów popełnianych dzisiaj przez naszego tenisistę. Wczoraj grał dużo lepiej

6:3, 1:4

Gem Fabbiano. Hurkacz zaczął gema dobrze i prowadził 30-15. Niestety potem znów kolejne długie wymiany kończyły się błędami Polaka, który wciąż nie może złapać rytmu gry i zaczyna się irytować

6:3, 1:3

Gem Hurkacz. Polak wygrywa wreszcie pierwszego gema dzisiaj. Obronił podanie. Zaczął od dwóch zaskakujących skrótów po których było 30-0. Potem znów przytrafił mu się prosty błąd, ale końcówka gema była już w jego wykonaniu dobra

6:3, 0:3

Gem Fabbiano. Ciąg dalszy błędów Huberta, który nie może złapać rytmu gry. Fabbiano gra solidnie, przebija i czeka na kolejne pomyłki Polaka. A ten myli się i myli

6:3, 0:2

Gem Fabbiano PRZEŁAMANIE. Polak traci serwis po raz pierwszy w tym meczu. Zaczął teraz od asa serwisowego, ale potem popełniał niewymuszone błędy

30-40 Polak broni breakpointa

GRAMY! Serwuje Polak i już zaserwował asa. 15-15

Polak i Włoch są już na korcie. Trwa rozgrzewka

W meczu Hurkacz - Fabbiano jest 6:3, 0:1 i 0-15 przy serwisie Polaka

Mecz Pouille - Pella właśnie się skończył (6:3, 6:4). A to oznacza, że ok. godziny 12.45 na korcie pojawią się Hurkacz i Fabbiano

W meczu Pella - Pouille zakończył się już pierwszy set (3:6). Przypominamy, że spotkanie Hurkacz - Fabbiano zacznie się po tym pojedynku

Rozstawiony z numerem 2 Daniił Miedwiediew otrzymał pozytywny wynik testów na koronawirusa. Rosjanin został wycofany z turnieju

Pogoda w Monte Carlo jest dużo lepsza niż wczoraj. Mecz Hurkacz - Fabbiano zostanie wznowiony po spotkaniu Pella - Pouille, który zacznie się o godzinie 11

Hurkacz i Fabbiano dokończą we wtorek ok. godziny 12.30-13.00. Takie są plany. Ciekawe co na to deszcz...

Hurkacz i Fabbiano dokończą jutro. Czekamy na plan gier

Jest już decyzja organizatorów. DZIŚ RYWALIZACJA NIE BĘDZIE KONTYNUOWANA

W Monte Carlo leje deszcz. A najgorsze, że jutro i pojutrze też ma padać....

Cały czas pada, a kort jest przykryty plandeką. Nie wygląda to dobrze

Miejmy nadzieję, że tym razem deszcz szybciej ustąpi. Czekamy na wznowienie rywalizacji

Przy podaniu Polaka i stanie 0-15 zaczął padać deszcz. Mecz został przerwany, a tenisiści zeszli z kortu

6:3, 0:1

Gem Fabbiano. Szkoda tego gema. Polak prowadził 40-0, ale nie wykorzystał breakpointów, a przy jednej z tych wymian wyrzucił na aut w prostej sytuacji. Potem Włoch wybronił się i prowadzi w drugim secie

40-40 Niestety Polak zmarnował wszystkie trzy szanse

40-0 Polak ma trzy breakpointy!

Zaczynamy drugiego seta. Serwuje Fabbiano

6:3

GEM I SET HURKACZ. Na koniec niesamowita akcja. Przelobowany Fabbiano odegrał między nogami, ale stojący przy siatce Polak spokojnym wolejem skończył wymianę

40-30 Piłka setowa

5:3

Gem Fabbiano. Włoch jeszcze walczy o tego seta. Polak zaczął dobrze gema, ale potem były ładne akcje Fabbiano i błędy naszego tenisisty

5:2

Gem Hurkacz. Polak poszedł za ciosem i to w jakim stylu! Gem wygrany "na sucho" - szybko i do zera. Na koniec potężny drive-volley wrocławianina

4:2

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Pierwszych dwóch breakpointów Polak nie wykorzystał, ale potem miał trzecią szansę. Ładnie przyśpieszył i agresywnym forhendem wymusił błąd Fabbiano. Jest przełamanie i Hubi odskakuje Włochowi!

Będzie trzecia szansa

Niestety 40-40

40-15 Polak ma dwa breakpointy!

Niestety w Monte Carlo znów zaczyna trochę padać. Tenisiści na razie grają dalej

3:2

Gem Hurkacz. Teraz to Hubert miał lekkie problemy przy własnym podaniu. Przegrywał 15-30. Potem grał już bardzo skutecznie, a po potężnym forhendzie, którym skończył gema, Fabbiano aż zakrzyknął z uznaniem: "Brawo!"

2:2

Gem Fabbiano. Po ładnym skrócie Hurkacz prowadził 30-15. Jednak nie doczekał się breakpointa. Włoch grał solidnie, czekają na błędy Polaka. A ten w końcu się mylił

2:1

Gem Hurkacz. Polak szybko zbudował przewagę 40-0, ale potem popełnił dwa podwójne błędy serwisowe, następnie zagrał ramą i po tej serii pomyłem zrobiło się 40-40. Później był już dwie udane akcje Hurkacza, który obronił podanie

1:1

Gem Fabbiano. Włoch odpowiada. Gem wygrany do 15. Dominował w wymianach, przejmując inicjatywę i czekając na błędy Polaka. A Hurkaczowi poza jednym udanym returnem brakowało nieco dokładności. Mamy remis

1:0

Gem Hurkacz. Polak wygrał go do zera. Zaczęło się od dobrych serwisów Hubiego i błędów Włocha. Potem wrocławianin błysnął akcją przy siatce. Ostatnia wymiana zakończona błędem Fabbiano

GRAMY! Serwuje Hurkacz

Losowanie wygrał Hubert Hurkacz i wybrał serwis. Zatem to on rozpocznie

Panowie już zaczęli rozgrzewkę

Hubert Hurkacz w nowym stroju pewnie przygotowanym na serię turniejów na mączce. Koszulka w kolorze różowym

Hubert Hurkacz i Thomas Fabbiano właśnie pojawili się na korcie

Mecz Davidovich Fokina - De Minaur właśnie się skończył (6:4, 7:6). A to oznacza, że ok. godziny 17.25 na korcie pojawią się Hurkacz i Fabbiano

Na korcie na którym ma zagrać Hubert Hurkacz właśnie wznowiono rywalizację. W meczu Davidovich Fokina - De Minaur jest 6:4, 4:4. Po tym spotkaniu mecz Polaka

A dobra informacja jest taka, że w Monte Carlo już nie pada

A mecz Davidovich Fokina - De Minaur na pewno nie zostanie wznowiony przed godz. 16.30. Zatem Polak jeżeli zacznie dzisiaj, to najwcześniej o godz. 17

WAŻNE INFORMACJE. Jest już nowy plan gier na dzisiaj i mecz Hurkacz - Fabbiano został przeniesiony na kort nr 2. Mają zagrać po zakończeniu meczu Davidovich Fokina - De Minaur, w którym jest 6:4, 4:4

Ciągle pada, a najnowsze informacje są takie

Tak to niestety cały czas wygląda...

W Monte Carlo ciągle pada deszcz. Czekamy na wznowienie rywalizacji

Rywalizacja w Monte Carlo przerywana jest przez deszcz. Hurkacz i Fabbiano zaczną w związku z tym pewnie nieco później. Ich mecz zaplanowano po pojedynku Evans - Lajović. Jeszcze wcześniej musi się zakończyć spotkanie Millman - Humbert, a tam zawody przerwał deszcz przy wyniku 6:3

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Hubert Hurkacz - Thomas Fabbiano w I rundzie turnieju ATP w Monte Carlo. Początek spotkania ok. godziny 14.30-15.00

Hurkacz - Fabbiano O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz I runda Monte Carlo

Hubert Hurkacz walczy w Monte Carlo, turnieju rangi ATP Masters 1000, w którym grają takie gwiazdy jak Novak Djoković czy Rafael Nadal. Rywalem polskiego tenisisty jest Włoch Thomas Fabbiano, który zajmuje 172. miejsce w rankingu. Hubert Hurkacz i Włoch Fabbiano zaczęli w poniedziałek, ale nie zdołali dokończyć meczu. Polski tenisista wygrał pierwszego seta, ale na początku drugiego przy stanie 6:3, 0:1 dla wrocławianina rozpadał się znowu deszcz, który przez cały dzień torpedował plany organizatorów, przerywając rywalizację. Dokończenie spotkania we wtorek, o ile pozwoli na to kapryśna pogoda. Niestety prognozy na najbliższe dni nie są dobre.

Hurkacz - Fabbiano O KTÓREJ GODZINIE mecz ATP Monte Carlo KIEDY gra Hurkacz

Mecz Hubert Hurkacz - Thomas Fabbiano w I rundzie turnieju ATP w Monte Carlo zostanie dokończony we wtorek 13 kwietnia 2021 r. O której godzinie dokończenie meczu Hurkacz - Fabbiano? Ciąg dalszy meczu Hurkacz - Fabbiano we wtorek ok. godziny 12.30-13.00 (drugi mecz od godziny 11). Transmisje tv na żywo z turnieju ATP w Monte Carlo i z meczu Hurkacz - Fabbiano na sportowych kanałach Polsatu (Polsat Sport, Polsat Sport Extra itd).