Autor: AP PHOTO Hurkacz - Korda RELACJA NA ŻYWO Miami 1/8 finału Hubert Hurkacz - Sebastian Korda za darmo live online Hurkacz - Korda na żywo WYNIK

ATP Miami

Dwa tie-breaki i ponad dwugodzinny horror! Hurkacz wygrywa z Kordą, Polak w 1/8 finału turnieju w Miami

2024-03-25 23:50

Sebastian Kordai i Hubert Hurkacz rzucili sobie naprawdę trudne wyzwanie w meczu III rundy turnieju ATP w Miami. Pierwsze i jedyne przełamanie w meczu przyszło dopiero po dwóch godzinach, w trzecim secie. Wtedy to Hurkacz zrobił ogromny krok w stronę późniejszej wygranej. Zanim jednak do tego doszło, najpierw Polak, a później Amerykanin wygrywali swoje sety w tie-breakach. Ostatecznie Polak wygrał 7:6(5), 6:7(5), 6:3, a mecz trwał 2 godziny i 18 minut.

Hubert Hurkacz - Sebastian Korda 7:6(5), 6:7(5), 6:3

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 25
Ile lat skończyła w maju 2023 roku Iga Świątek?

Aleksandr Szewczenko w pierwszym meczu Huberta Hurkacza podczas turnieju w Miami postanowił się Polakowi, jednak po dwóch godzinach to wrocławianin przeszedł do kolejnej rundy (6:4, 6:7(2), 6:3). Sebastian Korda, z którym Hurkacz zmierzy się w 1/16 finału również potrzebował trzech setów, aby ograć Roberto Bautistę-Aguta (6:7(2), 6:3, 6:4). Korda, reprezentanta gospodarzy podczas zawodów na Florydzie zajmuje obecnie 29. miejsce w rankingu ATP. Hubert Hurkacz jest z kolei 9. i to właśnie wrocławianin jest stawiany w roli faworyta do awansu do 1/8 finału ATP w Miami. Przed polskim tenisistką jednak niełatwa przeprawa. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Hurkacz - Korda. Początek po godzinie 19:00.