Autor: FRISO GENTSCH/DPA VIA AP Hurkacz - Miedwiediew RELACJA NA ŻYWO ONLINE Finał ATP Halle Hurkacz - Miedwiediew NA ŻYWO RELACJA LIVE w INTERNECIE Hurkacz WYNIK LIVE dzisiaj 19.06

Hubert Hurkacz wygrywa pierwszy singlowy turniej w tym sezonie! Polak rozbił lidera światowego rankingu w finale

2022-06-19 16:25

Hubert Hurkacz w finałowym starciu podejmował Danila Miedwiediewa. Polak od początku kontrolował grę i od razu przełamał Rosjanina. Wyśmienita gra Polaka w polu serwisowym, jak i w obronie dała tenisiście z Wrocławia upragniony pierwszy tytuł singlowy w tym sezonie. W półfinale Hurkacz po wyrównanym pojedynku pokonał Nicka Kyrgiosa, gdzie Polak przegrywał po pierwszym secie, ostatecznie był lepszy w kolejnych partiach. Wrocławianin wówczas lepszy był od Australijczyka w dwóch tie-breakach. Był to świetny występ Polaka przed Wimbledonem, a tytuł podczas turnieju w Halle tylko może bardziej zmotywować Hurkacza przed kolejnym startem.

Czy Hubert Hurkacz wygra turniej w Halle?

Hubert Hurkacz - Danil Miedwiediew 6:1, 6:4

NIE PRZEGAP! Hubert Hurkacz zaskoczył wszystkich. Ujawnił specjalną taktykę z zegarem [WIDEO]

Hurkacz - Miedwiediew RELACJA NA ŻYWO ONLINE Finał ATP Halle Hurkacz - Miedwiediew LIVE w INTERNECIE

Faworytem niedzielnego finału jest oczywiście Miedwiediew, ale Hurkacz wygrywał już z tym tenisistą. Wszyscy kibice w Polsce pamiętają zeszłoroczny Wimbledon i wielkie zwycięstwo "Hubiego" z Rosjaninem w 1/8 finału tego wielkoszlemowego turnieju. Z kolei w tym roku Hurkacz ograł Miedwiediewa w ćwierćfinale w Miami. Lider rankingu ATP także dwukrotnie pokonywał Polaka - za każdym razem w trzech setach (w zeszłym roku w ćwierćfinale w Toronto i w grupie podczas ATP Finals). W Halle Miedwiediew nie przegrał jeszcze żadnego seta, a wygrał z: Davidem Goffinem, Ilią Iwaszką, Roberto Bautistą-Agutem i Oscarem Otte. Hurkacz w drodze do finału ograł: Maxime'a Cressy'ego, Ugo Humberta, Felixa Augera-Aliassime i Nicka Kyrgiosa. Finał Hurkacz - Miedwiediew zapowiada się pasjonująco, a początek tego wielkiego meczu zaplanowano na 15:00!