Hubert Hurkacz

Autor: AP Hubert Hurkacz - Marcoc Giron O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz dzisiaj Wimbledon II runda Polak czeka na kolejny mecz w 2 rundzie

Hubert Hurkacz po KAPITALNEJ grze rozbił Lorenzo Musettiego! Polak w II rundzie Wimbledonu!

2021-06-29 20:51

Hurkacz - Musetti WYNIK NA ŻYWO Wimbledon LIVE. Hubert Hurkacz w świetnym stylu awansował do II rundy Wimbledonu, wysyłając sygnał, że kryzys formy ma już za sobą. Polak pokonał 6:4, 7:6(5), 6:1 utalentowanego Włocha Lorenzo Musettiego, rewanżując mu się za niedawną porażkę na mączce w Rzymie. Hurkacz znakomicie serwował i rozkręcał się z seta na set. W ostatniej partii już zdemolował rywala z Italii. Poniżej nasza relację na żywo i wynik meczu Hurkacz - Musetti Wimbledon I runda.

Hurkacz - Musetti NA ŻYWO RELACJA LIVE Wimbledon Hurkacz NA ŻYWO dzisiaj

Hubert Hurkacz i Lorenzo Musetti zagrają dzisiaj w I rundzie Wimbledonu. Początek spotkania ok. godziny 15.30-16.00 polskiego czasu. Polak i Włoch niedawno rozegrali mecz w Rzymie. Wrocławianin przegrał pierwszego seta, a zaraz potem skreczował. Okazało się, że zmagał się wtedy z infekcją, która mocno osłabiła jego organizm. Hurkacz dość długo dochodził do siebie. Po spektakularnym triumfie w Miami Open wpadł w wyraźny dołek. Na mączce tenisista z Wrocławia wygrał w tym sezonie zaledwie jedno spotkanie (w Monte Carlo). Występy na trawie Hurkacz też zaczął od porażki, przegrywając 3:6, 5:7 z mocnym Kanadyjczykiem Feliksem Augerem-Aliassime, dobrym kolegą i partnerem deblowym Polaka. Lorenzo Musetti ma 19 lat, ale nieźle już namieszał w tenisowym tourze, awansując na 63. miejsce. W paryskim Roland Garros w IV rundzie wygrał dwa pierwsze mecze z Novakiem Djokoviciem, ale potem opadł z sił i przegrał (7:6, 7:6, 1:6, 0:6, 0:4 krecz). Znów pokazał jednak ogromne możliwości. Niewiadomą jest jednak jego forma na trawie. Przed Wimbledonem Musetti nie zagrał w żadnym turnieju na tej nawierzchni.

Hurkacz - Musetti RELACJA NA ŻYWO WYNIK Wimbledon LIVE ONLINE

Hubert Hurkacz w poprzedniej edycji Wimbledonu spisał się bardzo dobrze. Polak doszedł wtedy do III rundy, w której po kapitalnym widowisku przegrał 5:7, 7:6(5), 1:6, 4:6 ze słynnym Novakiem Djokoviciem, serbskim liderem rankingu ATP i zwycięzcą całego turnieju. Jak Hurkacz spisze się na londyńskiej trawie w w tym roku?

Hurkacz - Musetti WYNIK RELACJA NA ŻYWO ONLINE Wimbledon LIVE

Mecz Hubert Hurkacz - Lorenzo Musetti w I rundzie Wimbledonu zostanie rozegrany we wtorek 29 czerwca, w drugim dniu turnieju. Początek meczu Hurkacz - Musetti ok. godziny 15.30-16.00 polskiego czasu (trzeci mecz od godz. 12 po dwóch meczach kobiet). Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Hurkacz - Musetti.