Autor: AP PHOTO Iga Świątek - Aryna Sabalenka RELACJA NA ŻYWO. Świątek - Sabalenka WYNIK LIVE ONLINE mecz Świątek World Tennis League dzisiaj 23.12 NA ŻYWO w Internecie

Wielkie zwycięstwo

Świątek - Sabalenka: Iga zmiażdżyła Białorusinkę w Dubaju! Zapewniła sobie i drużynie pracowitą Wigilię [WYNIK]

2022-12-23 18:01

Iga Świątek - Aryna Sabalenka WYNIK. Iga Świątek idzie przez turniej World Tennis League jak burza! W piątek odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu bez straty seta, pokonując Arynę Sabalenkę 6:1, 6:3. Polka zrewanżowała się Białorusince za niedawną porażkę w półfinale WTA Finals i zapewniła swojej drużynie awans do finału, który odbędzie się w Wigilię. "Kites" dowodzeni przez Świątek zagrają w nim z zespołem "Hawks".

Świątek po pewnych zwycięstwach z Caroline Garcią i Anastazją Pawluczenkową zapisała kolejny cenny skalp w trakcie przygotowań do nowego sezonu. Aryna Sabalenka tylko przez chwilę w drugim secie była w stanie nawiązać walkę z liderką światowego rankingu, która zachwycała swoimi zagraniami. Właściwie nie dało się odczuć, że jest to pokazówka, a obie zawodniczki potraktowały ten mecz bardzo poważnie. Jednak to Iga była zdecydowanie lepsza i niejako zrewanżowała się na Białorusince za porażkę w listopadowym półfinale WTA Finals. Raszynianka zapewniła też "Kites" awans do sobotniego finału World Tennis League, w którym jej zespół zmierzy się z "Hawks". Jest niemal pewne, że Iga zagra w singlu kobiet i powalczy w Wigilię o czwarte zwycięstwo z rzędu. Poniżej nasza relacja na żywo z meczu Iga Świątek - Aryna Sabalenka:

Czy po sukcesach Igi Świątek grasz w tenisa?