Iga Świątek

i

Autor: Artur Hojny/Super Express Iga Świątek

Nie mogła tego powiedzieć!

Iga Świątek dostała intymne pytanie! Wszystko przez dziennikarkę TVP, nie powiedziała nawet słowa

2022-10-01 7:29

Iga Świątek dostała dość intymne pytanie od dziennikarki TVP! Najlepsza tenisistka świata wzięła udział w rozmowie z Martą Kielczyk i dość nieoczekiwanie, została zapytana o bardzo prywatną kwestię. Odpowiedź polskiej mistrzyni mogła być tylko jedna - na ten temat nie chciała odpowiadać!

Iga Świątek postanowiła wziąć udział w programie "Gość Wiadomości" w której była odpytywana przez Martę Kielczyk. Nieoczekiwanie, dziennikarka telewizji publicznej zadała gwieździe tenisa pytanie, które zdziwiło samą Świątek. Liderka światowego rankingu nie mogła na to odpowiedzieć!

Iga Świątek dostała intymne pytanie. Nie mogła na nie odpowiedzieć 

W trakcie wystąpienia w programie "Gość Wiadomości", reprezentantka Polski wypytywana była nie tylko o kwestie sportowe, ale także o swoje życie prywatne. Marta Kielczyk nieoczekiwanie zadała Idze Świątek pytanie o to, jak idzie jej z poszukiwaniem mieszkania i gdzie będzie mieszkać. Reakcja tenisistki mogła być tylko jedna.

- Mieszkanie… ma być? Co to zmienia? I kto będzie sąsiadem Igi Świątek? Czyli gdzie? - zapytała Marta Kielczyk Igę Świątek.

- Oj nie powiem, proszę pani. Tutaj mimo wszystko zachowam trochę prywatności i nie będę zdradzać - odpowiedziała Iga Świątek.

Iga Świątek robi prawo jazdy. Ma dobre przeczucia co do swoich umiejętności

O ile Iga Świątek nie chciała rozmawiać o swoim mieszkaniu, o tyle chętnie podzieliła się informacjami na temat tego, jak idzie jej z uzyskiwaniem prawa jazdy. Okazuje się, że Świątek ma duże zaufanie do swoich umiejętności.

- Tak, prawo jazdy od kilku miesięcy i korzystam z tego, uczę się jeździć na różnych samochodach, więc zyskuję doświadczenie. Na razie nie miałam żadnych nerwowych sytuacji na drodze. Może to wróży temu, że będę dobrze jeździć - powiedziałą Iga Świątek.

Iga Świątek o memach z Lewandowskim
Sonda
Czy po sukcesach Igi Świątek grasz w tenisa?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze