Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

uchylił rąbka tajemnicy

Mariusz Pudzianowski nie zostawił złudzeń! Fani KSW będą w siódmym niebie, na tę chwilę czekały tłumy

2022-09-30 16:29

W ostatnim czasie Mariusz Pudzianowski potwierdzał w oktagonie, że nie bez powodu jest nazywany jedną z największych gwiazd federacji KSW, pokonując chociażby przez nokaut Michała Materlę. Od tamtego czasu fani "Pudziana" zastanawiają się, kiedy Mariusz znów pojawi się w oktagonie i wszystko wskazuje na to, że stanie się to już niedługo. Potwierdzają to ostatnie słowa Pudzianowskiego.

Wielu kibiców Mariusza Pudzianowskiego oraz federacji KSW nie ma wątpliwości, że "Pudzian" to jedna z największych gwiazd organizacji i nie brakuje kibiców, którzy wyczekują jego kolejnej walki. Już podczas KSW, gdzie "Dominator" znokautował Michała Materlę, włodarze KSW podgrzali atmosferę zapowiadając ewentualną walkę Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Po długiej ciszy, "Pudzian" zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy.  

Fani Mariusza Pudzianowskiego wyczekiwali tych informacji z niecierpliwością! Gwiazdor KSW uchylił rąbka tajemnicy

Wszystko przez jeden z ostatnich postów Mariusza Pudzianowskiego na Instagramie. Z pozoru wydawałoby się niewinny post gwiazdora KSW mógł jednak dla bystrego internauty okazać się pewnego rodzaju zapowiedzią zbliżającej się walki, na którą czekają tłumy fanów nie tylko Mariusza Pudzianowskiego, ale również całej federacji KSW. 

Mariusz Pudzianowski nie zostawił złudzeń! Fani KSW będą w siódmym niebie, na tę chwilę czekały tłumy

- (...) Ja jutro pobudka 5:30 am🙈🙈🙈 chodź wiem ze ciężko ale świadomość tego ze mam zdychać w klatce to wole stękać narzekać ale wstaje,pójdę zrobię te 6km ciężarki i resztę co zaplanowane jest w planie - napisał na Instagramie "Pudzian". Szczególna uwagę fanów mógł zwrócić fragment o "zdychaniu w klatce". Między wierszami gwiazdor KSW przemycił w ten sposób, że już niebawem znów wejdzie do oktagonu. Teraz pozostało już tylko czekać na ogłoszenie jego kolejnego starcia. 

Sonda
Kto wygrałby walkę Pudzianowski - Khalidov?
Mirek Okniński SHOW! Bardzo mocno o SZPILCE i rodzinie MURAŃSKICH | Andrzej Kostyra
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze