Iga Świątek i Hubert Hurkacz wreszcie się doczekali! Ogromna ULGA po nerwowych dniach! [WIDEO i ZDJĘCIA]

2021-01-19 10:39 CH
Iga Świątek i Hubert Hurkacz
Autor: Instagram

Iga Świątek i Hubert Hurkacz mogli odetchnąć z ulgą. Dwójka najlepszych polskich tenisistów do Australii dotarła już 5 dni temu i potem było nerwowe oczekiwanie na wyniki badań wszystkich pasażerów, którzy podróżowali do Melbourne tymi samymi samolotami co oni. Aż 72 tenisistów i tenisistek, którzy mają zagrać w Australian Open, zostało poddanych kwarantannie bez możliwości opuszczania hotelowych pokoi. O trenowaniu na korcie w tym czasie mogą zapomnieć! Iga Świątek i Hubert Hurkacz mieli więcej szczęścia. Zobaczcie WIDEO i ZDJĘCIA.

Iga Świątek i Hubert Hurkacz dopiero we wtorek, pięć dni po przylocie do Melbourne, mogli po raz pierwszy trenować na kortach. Dwójka najlepszych polskich tenisistów (nr 17 WTA i nr 29 ATP) podzieliła się z fanami zdjęciami, a ich komentarz był wymowny. Świątek i Hurkacz mogli odetchnąć z ulgą po stresujących dniach oczekiwania na wyniki badań i kolejne decyzje australijskich oficjeli. Po przylocie do Melbourne aż 72 zawodników, którzy mają wystąpić w Australian Open (8 lutego) i poprzedzających je turniejach ATP i WTA, zostało poddanych kwarantannie bez możliwości upuszczania hotelowych pokoi. To dlatego, że wśród pasażerów, którzy przylecieli do Australii tymi samymi samolotami, stwierdzono przypadki zakażenia koronawirusem. Niektórzy izolowani tenisiści gwałtownie protestowali. Inni jak Nowak Djoković wysunęli listę żądań, domagając się złagodzenia zasad kwarantanny. Reakcja australijskich mediów i polityków była bardzo ostra. Narzekający tenisiści zostali skrytykowani i pozbawieni złudzeń - nie będzie świętych krów, a gwiazdy z kortów będą traktowani tak samo jak australijskie społeczeństwo, które od wielu miesięcy przestrzega bardzo restrykcyjnych zasad, dzięki którym pandemia w tym kraju została prawie zdławiona.

Nagrał EROTYCZNY film z SEKSBOMBĄ, a potem awansował do Australian Open! Tenisista Bernard Tomic nie próżnuje! [ZDJĘCIA]

Iga Świątek i Hubert Hurkacz mieli zacząć treningi na korcie już kilka dni temu, ale w Melbourne zapanował organizacyjny chaos. Pierwsze sesje treningowe zostały odwołane. Wreszcie dwójka polskich gwiazd doczekała się. Iga pochwaliła się wideo ze sparingu z ukraińską gwiazdą Eliną Switoliną. "Wreszcie!" - napisała. Hubert trenował z Amerykaninem Mackenziem McDonald i również podzielił się z kibicami zdjęciem i wymownym komentarzem.

Gdy będzie trenować z Igą Świątek, nie może uprawiać SEKSU! Słynna tenisistka dostała dziwny zakaz! [ZDJĘCIA]

Najnowsze