Iga Świątek i Novak Djoković łączą siły w niezwykłym projekcie! Wyciekły szczegóły, jest komentarz Polki i Serba!

i

Autor: AP Iga Świątek i Novak Djoković łączą siły w niezwykłym projekcie! Wyciekły szczegóły, jest komentarz Polki i Serba!

Liga Światowa Tenisa

Iga Świątek i Novak Djoković łączą siły w ciekawym projekcie! Znamy szczegóły, jest komentarz Polki i Serba!

2022-09-30 10:30

Iga Świątek i Novak Djoković potwierdzili udział w ciekawym projekcie. Właśnie poznaliśmy szczegóły, a Polka i Serb skomentowali przedsięwzięcie. Wielkie tenisowe gwiazdy, niezwykła sceneria, a w tle ogromne pieniądze. Iga Świątek i Novak Djoković w grudniu tuż przed Bożym Narodzeniem zagrają w pokazowej Lidze Światowej Tenisa. Zawody zostaną rozegrane w Dubaju, a polska mistrzyni Roland Garros i US Open oraz serbski mistrz Wimbledonu właśnie potwierdzili swój udział.

Iga Świątek i Novak Djoković zagrają w Lidze Światowej Tenisa w Dubaju - poinformował serwis gulfnews.com. W pokazowych zawodach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wezmą udział wielkie gwiazdy. Właśnie potwierdzono występ Polki i Serba. Turniej ma zostać rozegrany w dniach 19-24 grudnia czyli tuż przed świętami Bożego Narodzenia, a dla Igi Świątek i innych uczestników będzie ciekawym elementem przygotowań do sezonu i styczniowego Australian Open. Liga Światowa Tenisa w Dubaju ma być wielkim show, w którym kibice będą mogli podziwiać w akcji nie tylko tenisowe gwiazdy, ale również występy słynnych muzyków. Udział potwierdzili już m.in. DJ-e Tiesto i Armin Van Buuren, gwiazdy sceny trance. - To będzie wyjątkowe wydarzenie, które wniesienie do świata tenisa wyjątkowy i wciągający nowy format, oferując spektakularną mieszankę sportu i rozrywki. Nie możemy się doczekać powitania fanów z całego świata na tym doniosłym wydarzeniu, które rozpoczyna nową erę tenisa - reklamuje imprezę Rajesh Banga, szef całego projektu.

Iga Świątek i Novak Djoković zagrają w Lidze Świątowej Tenisa w Dubaju

Iga Świątek i Novak Djoković promują już zawody jako największe gwiazdy. - To nowe wydarzenie jest ekscytujące, nie ma co do tego wątpliwości – powiedział Djoković, 21-krotny mistrz Szlemów. - Uwielbiam grać w Dubaju, przez lata odnosiłem tam wiele sukcesów. Ten projekt jest coś innego i wspaniale będzie być jego częścią - dodał Serb. Na temat projektu wypowiedziała się też Iga Świątek: - Najbardziej lubię, kiedy tenis łączy ludzi i kiedy jest prawdziwą rozrywką. Kiedy jest połączony ze świetnym show i muzyką, jest jeszcze lepszy, dlatego jestem podekscytowana dołączeniem do tegorocznej Ligi Światowej Tenisa. Cieszę się, że wraz z innymi najlepszymi zawodnikami pokażemy tenis jako zabawę dla nowej publiczności. Nie mogę się doczekać! - powiedziała Polka, która niedawno związała się z kontraktem z agencją menedżerską IMG. Być może to efekty tej współpracy.

Wiadomo już, że w zawodach poza Igą Świątek i Novakiem Djokoviciem wezmą udział także Alexander Zverev, Nick Kyrgios, Simona Halep i sensacyjna mistrzyni Wimbledonu Jelena Rybakina. 1 listopada odbędzie się losowanie. 16-osobowy skład zostanie podzielony na cztery drużyny po cztery osoby w każdej, a mecze rozgrywane będą w formacie każdy z każdym. Dwie najlepsze drużyny zmierzą się w ostatnim dniu meczów, aby wyłonić zwycięzcę.

Iga Świątek i Novak Djoković na Obiedzie Mistrzów Wimbledonu [ZDJĘCIA i WIDEO]

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze