Iga Świątek

i

Autor: AP Iga Świątek

Zmiany u tenisowej gwiazdy

Iga Świątek rozstała się z agentką! Jest komentarz z jej zespołu, ważne zmiany!

2022-09-20 22:22

Iga Świątek postanowiła zakończyć współpracę z Pauliną Wójtowicz, która przez ponad 3 lata była jej główną menedżerką! Liderka rankingu związała się z IMG Tennis. Jedna z największych agencji na świecie reprezentuje czołowych tenisistów (w przeszłości m.in. Agnieszkę Radwańską). Ma ona odpowiadać za pozyskanie nowych sponsorów poza rynkiem polskim oraz za kompleksową obsługę zawodniczki w tourze. "Zmiany te są elementem długofalowej strategii rozwoju, a zakończenie współpracy z Pauliną Wójtowicz odbyło się za porozumieniem stron" - czytamy w komunikacie rozesłanym do redakcji przez zespół Igi Świątek.

O tym, że Iga Świątek jest blisko nawiązania współpracy z IMG Tennis, światowym gigantem na rynku marketingowym, mówiło się już od jakiegoś czasu. Przedstawiciel tej agencji zasiadał m.in. w boksie Polki w czasie jej meczów w US Open. Do tej pory główną menedżerką Igi Świątek była Paulina Wójtowicz, która organizowała m.in. z Tomaszem Świątkiem, ojcem tenisistki, turniej WTA rok temu w Gdyni (ostatnio również w Warszawie). Współpraca liderki rankingu z tą agentką nie będzie kontynuowana. "Zmiany te są elementem długofalowej strategii rozwoju, a zakończenie współpracy odbyło się za porozumieniem stron. Po ponad 3 latach pracy w tenisie w roli managerki Paulina Wójtowicz zamierza spełniać się także w nowych obszarach biznesu" - czytamy w rozesłanym do redakcji komunikacie.

Szokująca przepowiednia dotycząca Igi Świątek! To wydarzy się w 2023 roku, legenda nie ma wątpliwości!

Iga Świątek wypływa na szerokie wody. IMG to jedna z największych agencji marketingowych w świecie sportu. Reprezentuje m.in. Carlosa Alcaraza i inne wielkie gwiazdy. W przeszłości jej klientką była też Agnieszka Radwańska, a ta współpraca zaowocowała lukratywnymi kontraktami reklamowymi krakowianki. - To jest moment, który trzeba właściwie wykorzystać - mówił Tomasz Świątek w rozmowie z "Super Expressem" po triumfie Igi w US Open, odpowiadając na pytanie, czy zespół liderki rankingu planuje zbić kapitał na odniesionym w Nowym Jorku sukcesie.

Iga Świątek dopadła Naomi Osakę! Bezradna Japonka mogła się tylko przyglądać!

Iga Świątek konsekwentnie buduje wokół siebie zespół, z którym realizuje cele sportowe, biznesowe i społeczne. W zespole tenisistki pracę mają kontynuować Alina Sikora, odpowiedzialna za realizację kontraktów i współpracę ze sponsorami, oraz PR menedżerka Paula Wolecka zajmująca się obszarem komunikacji i współpracy z mediami.

Iga Świątek wystosowała specjalną wiadomość do Rogera Federera. Wyjątkowy moment, mówi o tym cały świat

Galeria poniżej: Świątek pożyczyła tacie wypasioną furę

Iga Światek pobije Roberta Lewandowskiego? Ekspert nie ma wątpliwości!
Sonda
Czy Iga Świątek wygra wszystkie cztery turnieje Wielkiego Szlema?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze