Szokująca przepowiednia dotycząca Igi Świątek! Legenda nie ma wątpliwości, to wydarzy się w 2023 roku!

i

Autor: AP Szokująca przepowiednia dotycząca Igi Świątek! Legenda nie ma wątpliwości, to wydarzy się w 2023 roku!

Mocne słowa o Polce

Szokująca przepowiednia dotycząca Igi Świątek! To wydarzy się w 2023 roku, legenda nie ma wątpliwości!

2022-09-19 17:26

Iga Świątek w tym sezonie zachwyciła świat spektakularnymi sukcesami. 37 wygranych meczów z rzędu, 7 turniejowych zwycięstw, 2 triumfy w Szlemach i gigantyczna przewaga w rankingu. Czy ktoś będzie w stanie zagrozić jej pozycji dominatorki w najbliższym czasie? Słynny Mats Wilander, siedmiokrotny mistrz turniejów Wielkiego Szlema a obecnie tenisowy ekspert, uważa, że Iga Świątek w przyszłym roku będzie wciąż poza zasięgiem rywalek. - Uważam, że z łatwością obroni pozycję liderki rankingu do końca kolejnego sezonu. Myślę, że wygra dwa kolejne Szlemy, nie widzę teraz żadnej tenisistki, która byłaby w stanie nawet się do niej zbliżyć - powiedział Wilander.

Iga Świątek właśnie rozpoczęła już 25. tydzień panowania na tronie liderki rankingu WTA, a jej przewaga jest gigantyczna. Mistrzyni Roland Garros i US Open zdominowała konkurencję, a przecież ma dopiero 21 lat. Słynny Mats Wilander w czasie audycji na kanale KickServe Radio został zapytany, czyje osiągnięcia w 2022 r. zrobiły na nim większe wrażenie - Carlosa Alcaraza czy Igi Świątek. - To trudne pytanie - zaczął swoją odpowiedź Wilander, były lider rankingu WTA i zwycięzca siedmiu Szlemów. - Myślę, że jednak Iga Świątek z jej 37 zwycięstwami z rzędu osiągniętymi na trzech różnych kontynentach i trzech różnych nawierzchniach - dodał po chwili Szwed. - Pokuszę się nawet o przepowiednię. Uważam, że Iga Świątek z łatwością obroni pozycję liderki rankingu do końca kolejnego sezonu. Myślę, że wygra dwa kolejne Szlemy i nie widzę teraz żadnej tenisistki, która byłaby w stanie nawet się do niej zbliżyć. Nie chodzi mi nawet o same wyniki, ale o tempo, w jakim się porusza po korcie i w jakim odgrywa piłki i stara się dyktować warunki. Ona gra w zupełnie innym tempie niż reszta tenisistek - dodał Mats Wilander. Co jeszcze przepowiedział były szwedzki tenisista? Ciąg dalszy pod materiałem wideo.

Iga Świątek pożyczyła tacie samochód za pół miliona. Nie wsiadał sam, zobaczcie kto mu towarzyszył [DUŻO ZDJĘĆ]

Iga Światek pobije Roberta Lewandowskiego? Ekspert nie ma wątpliwości!

Iga Świątek w 2023 roku też zdominuje konkurencję? Legenda nie ma wątpliwości

Mats Wilander przed finałem US Open na antenie Eurosportu przepowiedział, że Iga Świątek zdominuje Ons Jabeur. Analizując szanse Polki i Tunezyjki na triumf w Nowym Jorku, przewidział, że tenisistka z Raszyna będzie poza zasięgiem rywalki. Jego słowa się sprawdziły. Czy tak samo będzie w przypadku tej przepowiedni? - Ona będzie wciąż popełniać błędy, więc Ons Jabeur i inne rywalki będą miały szanse ją czasem pokonać, Iga będzie czasem przegrywać mecze. Ale generalnie jest poza zasięgiem konkurencji, także Coco Gauff. Rywalki muszą coś zrobić, żeby za nią nadążyć, bo ona może osiągnąć taki poziom, że inne tenisistki będą już zupełnie bezradne - dodał legendarny Szwed.

Tomasz Świątek: Nie liczyłem na zwycięstwo Igi w US Open. Nowi sponsorzy? Potrzebna jest równowaga [WYWIAD]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze