To prosche wygrała

Iga Świątek pożyczyła tacie samochód za pół miliona. Nie wsiadał sam, zobaczcie kto mu towarzyszył [DUŻO ZDJĘĆ]

2022-09-16 13:49

Iga Świątek po kolejnym wielkim zwycięstwie w swojej karierze ma teraz chwilę na odpoczynek. Kolejny turniej zagra dopiero na początku października i teraz mogła wrócić w swoje rodzinne strony. W środku tygodnia czekała na nią przyjemna chwila, bo mistrzyni US Open odebrała drogie auto, Porsche Panamera 4s e-hybrid. Model ten kosztuje krocie, a okazuje się, że korzysta z niego również tata tenisistki, Tomasz Świątek.

Dla Igi Świątek były to bardzo wyczerpujące tygodnie. Od pewnego czasu przebywała w Ameryce Północnej, gdzie przygotowywała się do ostatniego tegorocznego turnieju wielkoszlemowego, a więc US Open. Choć po drodze nie brakowało gorszych spotkań, w Stanach Zjednoczonych Świątek zaprezentowała się znakomicie i pokazała, że wciąż jest najlepszą tenisistką na świecie.

Iga Świątek wystosowała specjalną wiadomość do Rogera Federera. Wyjątkowy moment, mówi o tym cały świat

Tata Igi Świątek wsiada do samochodu córki. Siostra tenisistki tuż obok

Reprezentantka Polski nie miała sobie równych w US Open i wygrała cały turniej. To trzeci wielkoszlemowy triumf Świątek w karierze. Teraz zawodniczka może złapać nieco oddechu po trudnych tygodniach i odpocząć przed kolejnymi wyzwaniami. Kolejny start zaplanowała dopiero na początek października i turniej w Ostrawie, blisko polskiej granicy.

Agnieszka Radwańska ofiarą kradzieży. Opowiedziała o wszystkim, „wyniosła nam pół domu”

Na początku tygodnia Iga Świątek wróciła do kraju, a jak poinformował "Fakt" w środę czekała na nią bardzo przyjemna chwila. Tenisistka udała się do salonu Porsche w Warszawie, gdzie przygotowany był dla niej luksusowy samochód. Chodzi konkretnie o Porsche Panamera 4s e-hybrid. Auto nie jest tanie i kosztuje blisko pół miliona złotych.

To nagroda za udział w turnieju w Stuttgarcie. Przypomnijmy, że podczas imprezy w Niemczech Świątek była najlepsza i zgarnęła główną nagrodę, którą było inne Porsche, Taycan GTS Sport Turismo. Ale na ten model Świątek wciąż czeka. Jak widać na powyższych zdjęciach, z nowego auta korzysta również ojciec Igi Świątek, pan Tomasz, który do samochodu wsiadał wraz z siostrą tenisistki, Agatą.

Daria Abramowicz o wygranej Igi Świątek

Co Iga Świątek ma wspólnego z... Kubicą?

Włącz podcast SUPER SPORT i posłuchaj!

Listen to "Iga Świątek rakietą numer jeden. Co wspólnego ma z Robertem Kubicą? Jak NIEMCY przywitali Lewandowskiego?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze