Iga Świątek KIEDY gra WTA Adelaide DRABINKA Iga Świątek Z KIM gra

2021-02-21 19:26 CH
Iga Świątek KIEDY gra turniej WTA Adelaide Z KIM gra Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra WTA Adelaide DRABINKA
Autor: AP Iga Świątek KIEDY gra turniej WTA Adelaide Z KIM gra Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra WTA Adelaide DRABINKA

Iga Świątek KIEDY gra turniej WTA Adelaide DRABINKA Iga Świątek Z KIM gra WTA Adelaide. Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra. Iga Świątek wciąż przebywa w Australii, gdzie rusza turniej WTA w Adelaide. Poznaliśmy właśnie drabinkę. Iga Świątek rozstawiona jest z numerem 5. Rywalizację w Adelaide polska tenisistka zacznie od I rundy. Zawody w Adelaide to turniej rangi WTA 500. Z numerem 1 rozstawiona jest Australijka Ashleigh Barty, liderka rankingu WTA. KIEDY gra Iga Świątek WTA Adelaide Z KIM gra Iga Świątek DRABINKA WTA Adelaide.

Iga Świątek KIEDY gra WTA Adelaide DRABINKA

Iga Świątek z Australian Open odpadła w IV rundzie po trzech setach walki i porażce (6:3, 1:6, 4:6) z Simoną Halep. Potem powalczyła jeszcze mikście w parze z Łukaszem Kubotem, ale polska para nie podbiła Melbourne, odpadając w II rundzie. Przed Igą Świątek teraz kolejne turnieje w cyklu WTA. Najbliższy właśnie rusza. Iga Świątek powalczy w turnieju WTA w Adelaide. Właśnie rozlosowano drabinkę. Iga Świątek zacznie od I rundy. Niewiele brakowało, żeby miała w niej wolny los. W turnieju rangi WTA 500 otrzymują go cztery najwyżej rozstawione tenisistki. Kiedy jednak do turnieju zgłosiła się Australijka Ashleigh Barty i dostała od organizatorów dziką kartę, stało się jasne, że Iga Świątek będzie rozstawiona z numerem 5. Na pierwszą rywalkę Polka musi poczekać. Z kim zagra Iga Świątek w I rundzie. Jest już drabinka WTA Adelaide, ale Iga Świątek zagra z kwalifikantką. Kwalifikacje do turnieju WTA w Adelaide trwają i zakończą się w poniedziałek. Po ich zakończeniu zwyciężczynie zostaną dolosowane do głównej drabinki, m.in. do Igi Świątek. Jeżeli Polka przejdzie I rundę, do w II trafi na Australijkę Samanthę Stosur lub kolejna kwalifikantkę. Potem może się zmierzyć z Ashleigh Barty. Poniżej drabinka WTA Adelaide.

KIEDY gra Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra w Adelaide

Iga Świątek mecz I rundy rozegra we wtorek 23 lutego, a jej rywalką będzie Amerykanka Madison Brengle (nr 81 WTA). Początek meczu Świątek - Brengle ok. godziny 2.00-2.30 w nocy polskiego czasu. Transmisje tv na żywo z turnieju WTA w Adelaide na antenie Canal+ Sport.

Najnowsze