Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO Iga Świątek

Co za gest!

Iga Świątek przygotowała wielki prezent dla gwiazdy sportu. Nie mogła się powstrzymać, co za gest!

2023-01-30 8:58

Iga Świątek po Australian Open udała się do Czech, gdzie na własne oczy zobaczyła zmagania w alpejskim Pucharze Świata. Polka w trakcie zawodów kibicowała Mikaeli Shiffrin. Jak donosi dziennikarka, Rachel Bachmann, liderka światowego rankingu miała dla Amerykanki prezent, którego można tylko pozazdrościć.

Iga Świątek zakończyła zmagania w Australian Open na dość wczesnym momencie turnieju, to też mogła pozwolić sobie na zasłużony wypoczynek. Okazuje się, że gwiazda światowego tenisa odwiedziła Czechy, gdzie na własne oczy oglądąła zmagania w alpejskim Pucharze Świata. Wiele wskazuje na to, że Polka bardzo podziwia Mikaelę Shiffrin i według doniesień dziennikarki Rachel Bachmann, tenisistka przygotowała dla gwiazdy slalomów wspaniały prezent. 

Iga Świątek kibicowała Mikelę Shiffrin. Miała dla niej specjalny prezent

Zdaniem Bachmann , Świątek pojawiła się na zawodach alpejskiego Pucharu Świata w czeskim Szpindlerowym Młynie, gdzie dopingowała Shiffrin, która wygrała sobotnią rywalizację w slalomie, a w niedzielę zajęła drugie miejsce. Po zawodach, gwiazda światowego tenisa miała sprezentować Amerykance rakietę, którą grała w WTA Finals. Uprzejmości i wzajemności po stronie reprezentantki USA nie brakuje. Według Bachmann, Amerykanka ma tuż po sezonie oddać reprezentantce Polski swoje narty, którymi posługiwała się w trakcie zawodów Pucharu Świata.

Sonda
Czy zarywasz noce, by obejrzeć mecze Igi Świątek?
Najnowsze