Iga Świątek - Simona Waltert WYNIK Iga Świątek w finale turnieju w Montreux! Gdzie oglądać FINAŁ?

2020-07-05 12:21 CH
Iga Świątek
Autor: EastNews Iga Świątek

Iga Świątek - Simona Waltert WYNIK 1/2 finału w Montreux. Iga Świątek idzie jak burza w pokazowym turnieju Elle Spirit Open w Montreux. Polska tenisistka rozbiła kolejną Szwajcarkę i z kompletem czterech zwycięstw zameldowała się w finale. W 1/2 finału Iga Świątek pokonała 6:0, 6:4 Simonę Walters (nr 284), która dość niespodziewanie wyszła z grupy, eliminując słynną Elinę Switolinę. Polka dziś o godzinie 14 zagra w finale turnieju w Montreux. Mecz będzie można obejrzeć w internecie. Gdzie oglądać mecz Igi Świątek w finale Montreux? Informacje poniżej.

Iga Świątek WYNIK w Montreux

Iga Świątek w 1/2 finale turnieju Elle Spirit Open pokonała 6:0, 6:4 Simonę Waltert. W sumie na drodze do finału Polka ograła cztery Szwajcarki. W fazie grupowej trzy, a teraz czartą w półfinale. To pierwszy występ Igi Świątek po długiej przerwie w grze. Jej wysoka forma cieszy. Na początek turnieju w Montreux nasza 19-latka zdemolowała 6:0, 6:0 Conny Perrin. Potem było zwycięstwo 6:1, 6:0 nad Leonie Lung, a na koniec walki w grupie wygrała 6:3 5:7 10-3 nad Jil Teichmann. W turnieju pokazowym Elle Spirit Open walczyło osiem tenisistek. W dwóch grupach po cztery zawodniczki grały systemem każda z każdą o awans do półfinałów. Formuła jest zatem podobna do tej w kończących sezon WTA Finals. Największą gwiazda w tej imprezie była Elina Switolina (nr 5), ale Ukrainka niespodziewanie odpadła w fazie grupowej. W tabeli wyprzedziły ją Szwajcarki Viktorija Golubić i Simona Waltert. Ta druga była rywalką Igi Świątek w sobotnim półfinale. Polka wygrała 6:0, 6:4 i o godzinie 14 zagra w finale. Zwyciężczyni turnieju w Montreux otrzyma czek na 25 tys. franków szwajcarskich.

Iga Świątek FINAŁ w Montreux Gdzie oglądać

Iga Świątek czeka na rywalkę w finale. Pozna ją po meczu Szwajcarek Jil Teichmann i Viktoriji Golubić. Początek finału z udziałem Polki o godzinie 14. Transmisja na antenie szwajcarskiej telewizji RTS 2. STREAM ONLINE dostępny będzie w tym miejscu

Najnowsze