Iga Świątek w eleganckich trzewikach wcina ciastko po wizycie u prezydenta! ZDJĘCIA PAPARAZZI

2020-10-23 21:52 CH
Iga Świątek
Autor: PAPARA18 Iga Świątek

Iga Świątek ma za sobą dzień pełen emocji! 19-letnia gwiazda z tenisowych kortów zaraz po powrocie z urlopu nad Bałtykiem najpierw spotkała się z prezydentem RP Andrzejem Dudą, który odznaczył rewelacyjną tenisistkę Złotym Krzyżem Zasługi za osiągnięcia sportowe i promocję kraju. Po wizycie w Pałacu Prezydenckim Iga Świątek relaksowała się w centrum stolicy, pałaszując ciastko. A potem mistrzyni paryskiego French Open spełniła swoje wielkie marzenie, spotykając swojego idola! Zobaczcie ZDJĘCIA PAPARAZZI.

Iga Świątek po triumfie w Roland Garros wyskoczyła nad Morze Bałtyckie. Tenisistka z Raszyna potrzebowała odpoczynku po wyczerpującym Szlemie i medialnym zgiełku związanym z jej spektakularnym sukcesem. Zaraz po powrocie z urlopu Świątek wybrała się do Pałacu Prezydenckiego. – To bardzo ważna chwila, także dla polskiego sportu. To wydarzenie o charakterze dziejowym! – podkreślał prezydent, gratulując Idze spektakularnego triumfu w Paryżu i odznaczając ją Złotym Krzyżem Zasługi. Uhonorowany został także ojciec tenisistki i twórca jej sukcesów. Tomasz Świątek otrzymał Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski. Wizyta u głowy państwa wyraźnie zaostrzyła apetyt Igi, która po opuszczeniu Pałacu Prezydenckiego posiliła się ciastkiem. Zobaczcie ZDJĘCIA.

Na koniec tego niezwykłego dnia Iga Świątek przeżyła kolejne wielkie emocje. Wreszcie udało jej się chwilę porozmawiać ze słynnym Rafaelem Nadalem. Hiszpan to jej idol, ale nawet dwa tygodnie temu w Paryżu, gdzie najpierw Iga, a dzień później Rafa triumfowali na kortach im. Rolanda Garrosa, Polce nie dane było poznać gwiazdora z Majorki. – Mam nadzieję, że ten dzień jeszcze nadejdzie, a on dostrzeże potencjał tej relacji – żartowała po powrocie do Polski Świątek, która teraz wreszcie ucięła sobie pogawędkę z 13-krotnym mistrzem French Open. „O mój Boże! Właśnie spotkałam Rafaela Nadala online! Marzenie się spełniło!” – ekscytowała się Iga, która z Nadalem porozmawiała na wideoczacie. To ostatnie chwile relaksu Świątek przed startem przygotowań do nowego sezonu i styczniowego Australian Open. Przed nią wyjazd do jednego z gorących arabskich miast - do Dubaju lub Dauhy.

Iga Świątek zrobiła niespodziankę Rafaelowi Nadalowi! [ZDJĘCIA]

Iga Świątek i Rafael Nadal
Autor: Instagram Iga Świątek i Rafael Nadal
Iga Świątek dopiero się rozpędza
Najnowsze