Iga Świątek zagra w Berlinie! W trakcie fazy grupowej Euro 2024!

i

Autor: AP Iga Świątek zagra w Berlinie! W trakcie fazy grupowej Euro 2024!

Niemcy potwierdzają!

Iga Świątek zagra w Berlinie! W trakcie fazy grupowej Euro 2024!

2024-05-15 18:35

Iga Świątek zagra w rozgrywanym na kortach trawiastych turnieju WTA 500 w Berlinie. Niemcy właśnie z dumą ogłosili, że polska liderka rankingu WTA potwierdziła występ. To prawdziwa gratka również dla polskich kibiców, bo Berlin jest przecież blisko naszej granicy. Na dodatek turniej WTA w Berlinie zostanie rozegrany w dniach 17-23 czerwca czyli w trakcie Euro 2024. 21 czerwca Polska zagra właśnie na Stadionie Olimpijskim w Berlinie z Austrią!

Iga Świątek i Robert Lewandowski w jednym mieście tuż za polską granicą! Organizatorzy turnieju WTA 500 w Berlinie właśnie pochwalili się, że liderka rankingu WTA potwierdziła występ w ich imprezie. "Po raz pierwszy w Berlinie: Witamy światowy numer 1 Igę Świątek! To dla nas wielka przyjemność, że będziemy częścią twojej tenisowej podroży" - napisali w mediach społecznościowych organizatorzy turnieju WTA w Berlinie.

ZOBACZ: Coco Gauff wypaliła o Idze Świątek! Naprawdę to powiedziała przed półfinałem w Rzymie!

Dla Igi Świątek rozgrywany na trawie turniej WTA w Berlinie będzie cennym przetarciem przed Wimbledonem. A dla polskich kibiców to świetna okazja, żeby zobaczyć liderkę rankingu w akcji na żywo. Tym bardziej, że nie ma już turnieju WTA na kortach Legii Warszawa. Turniej w Berlinie rozegrany będzie w trakcie fazy grupowej Euro 2024. A Polska jeden z meczów zagra właśnie w Berlinie - z Austrią 21 czerwca. Tego dnia rozgrywane będą ćwierćfinały WTA 500. Czy z Igą Świątek?

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 25
Ile lat skończyła w maju 2023 roku Iga Świątek?
Iga Świątek gra z Coco Gauff w Rzymie! Hurkacz też się rozkręcił!
Najnowsze