Ile zarobiła Iga Świątek w Miami? Fortuna dla polskiej mistrzyni! Miami PREMIE Nagrody pieniężne

2022-04-02 20:42
Ile zarobiła Iga Świątek w Miami PREMIE Ogromne pieniądze dla finalistek! Ile za wygranie Miami Open Nagrody pieniężne
Autor: AP Ile zarobiła Iga Świątek w Miami PREMIE Ogromne pieniądze dla finalistek! Ile za wygranie Miami Open Nagrody pieniężne

Ile zarobiła Iga Świątek w Miami PREMIE. Iga Świątek wygrała Miami Open! Wspaniała Polka w finale zagrała z Naomi Osaką i choć z Japonką się przyjaźni, była bezlitosna! Wygrała 6:4, 6:0 i było to już jej 17. zwycięstwo z rzędu. Po podbiciu Kataru i Indian Wells fenomenalna Iga Świątek złupiła również Florydę. W Miami Open gra toczyła się o ogromne pieniądze! Ile Iga Świątek zarobiła w Miami? Jaka jest premia za wygranie Miami Open? Zobacz, jakie są premie w Miami Open 2022.

Miami PREMIE Ile zarobiła Iga Świątek w Miami Open nagrody pieniężne

Iga Świątek wygrała Miami Open! Rewelacyjna Polka w finale zagrała z Naomi Osaką i choć z Japonką się przyjaźni, była bezlitosna! Wygrała 6:4, 6:0 i było to już jej 17. zwycięstwo z rzędu. Po podbiciu Kataru i Indian Wells fenomenalna Iga Świątek złupiła również Florydę. Zarobiła 1,23 mln dolarów, a w rankingu WTA będzie prowadzić z ogromną przewagą!

Ile zarobiła Iga Świątek Miami PREMIE Jakie są nagrody w Miami Open 2022

Iga Świątek po podbiciu Indian Wells jako czwarta tenisistka w historii zgarnęła słoneczny dublet, jak nazywany jest triumf w obu marcowych amerykańskich turniejach w sezonie. Miami Open to jedna z największych imprez w cyklu, a nagrody pieniężne są takie same jak w Indian Wells, gdzie Iga Świątek zarobiła 1,23 mln dolarów.

Miami Open Nagrody pieniężne Ile zarobiła Iga Świątek w Miami 2022

W Miami Open grają największe gwiazdy, a rywalizacja toczy się o rankingowe punkty i duże pieniądze. Iga Świątek zarobiła 1,23 mln dolarów! To dokładnie tyle samo ile za triumf w Indian Wells. Hubert Hurkacz odpadł w półfinale i zarobił 344 tys. dolarów.

Miami Open 2022 PREMIE Nagrody pieniężne zarobki

  • I runda – 18,2 tys. dol.
  • II runda – 30,2 tys. dol.
  • III runda – 54,4 tys. dol.
  • IV runda – 94,4 tys.dol.
  • 1/4 finału – 179,9 tys. dol.
  • 1/2 finału – 344 tys. dol.
  • finał - 646,1 tys. dol.
  • zwycięstwo - 1,23 mln dol.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze