Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO/ALBERTO PEZZALI Iga Świątek

Wimbledon

Kibice przeszkadzają Idze Świątek! To zachowanie Polaków ją irytuje, tenisistka nie wytrzymała

2022-07-01 17:44

Iga Świątek wciąż jest niepokonana. Choć trudno w to uwierzyć, od lutego nie przegrała ani jednego meczu. Kolejne sukcesy sprawiają, że kibice coraz mocniej interesują się losami młodej raszynianki. Niestety, niektórzy z nich nie wiedzą, jak zachowywać się podczas tenisowej rywalizacji. Finalnie - irytują ją i przeszkadzają.

Iga Świątek idzie jak burza przez kolejny turniej. Choć Polka nie czuje się jeszcze perfekcyjnie na trawie, to wygrała dwa mecze na Wimbledonie i awansowała już do III rundy turnieju. Wraz z rosnącą popularnością naszej tenisistki i tej dyscypliny, na kortach na całym świecie pojawia się coraz więcej kibiców z naszego kraju. Niestety, przyzwyczajeni do gorącej atmosfery na boiskach siatkarskich czy piłkarskich, nie wszyscy rozumieją kulturę kibicowania na meczach tenisa. To powoduje niezręczne dla wszystkich sytuacje.

NIE PRZEGAP! Wimbledon. Ważny apel Jana Tomaszewskiego do Igi Świątek. "Nie daj Boże..."

Wimbledon: Tak kibice rozpraszają Igę Świątek!

W tenisie niezwykle ważną rolę odgrywa skupienie. Nowi kibice, którzy dopiero poznają tę konferencję często jeszcze o tym nie wiedzą. Podczas ostatniego spotkania Igi Świątek na Wimbledonie można było usłyszeć przeróżne okrzyki, takie jak np. "Kocham Cię, Iga".

Polka musiała prosić sędziego o to, by reagował w takiej sytuacji, gdy kibice po prostu jej przeszkadzają. - To mnie rozprasza - żaliła się Świątek.

Zobacz także: Mały chłopiec zadał pytanie Idze Świątek. Wywołał niemałe zamieszanie i… doczekał się odpowiedzi!

QUIZ. Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 11
Gdzie urodziła się Iga Świątek?

Wimbledon: Kiedy kolejny mecz Igi Świątek?

Mecz Iga Świątek - Alize Cornet w III rundzie Wimbledonu zostanie rozegrany w sobotę 2 lipca 2022 r. Początek meczu Świątek - Cornet o ok. godziny 16-17 polskiego czasu (drugi mecz od godz. 14 po spotkaniu De Minaur - Broady). Transmisje TV z Wimbledonu na Polsacie Sport i innych sportowych kanałach Polsatu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze