Łukasz Kubot, Marcelo Melo

Autor: East News Łukasz Kubot i Marcelo Melo

Kubot i Melo nie przeszli drugiej rundy

2020-08-25 22:01

Łukasz Kubot z Brazylijczykiem Marcelo Melo odpadli w II rundzie czyli 1/8 finału debla tenisowego turnieju Western and Southern Open w Nowym Jorku z pulą nagród 4,2 miliona dolarów.

Byli mistrzowie świata rozstawieni zostali z numerem 2. Oni byli faworytami meczu II rundy z parą Amerykanów Steve Johnson - Austin Krajicek, tym bardziej, że w pierwszej rundzie pokonali duet Mate Pavić - Bruno Soares. Przegrali jednak 3:6, 6:7(4). W dobrym stylu rozpoczęli drugiego seta prowadząc po przełamaniu 3:0, ale wkrótce potem rywale doprowadzili do remisu 4:4 i nie oddali wygranej. Gra trwała 77 minut.

Polak z Brazylijczykiem będą się teraz przygotowywać do turnieju US Open, pierwszej imprezy wielkiego szlema od początku pandemii.

Przed rokiem Łukaszowi Kubotowi w Nowym Jorku towarzyszyła ukochana, Magdalena Bieńkowska, Miss Polski 2015. Teraz obydwoje oczekują przyjścia na świat córki.