Łukasz Kubot i Marcelo Melo

Autor: East News Łukasz Kubot i Marcelo Melo

Kubot i Melo przegrali w finale w Szanghaju

2019-10-13 16:43

Łukasz Kubot i Marcelo Melo nie zdołali obronić tytułu sprzed roku. Rozstawieni z numerem drugim Polak i Brazylijczyk w finale debla turnieju ATP World Tour Masters 1000 w Szanghaju przegrali w dwóch setach z Mate Paviciem i Bruno Soaresem.

Kubot i Melo przed rokiem wygrali turniej w Szanghaju. Teraz polsko-brazylijska para dotarła do finału, gdzie zmierzyła się z rozstawionymi z ósemką Mate Paviciem i Bruno Soaresem. Mecz był krótki, trwał zaledwie 69 minut. Kubot i Melo przegrali w dwóch setach 4:6, 2:6. Tym samym nie zdołali wywalczyć drugiego tytułu w tym sezonie.

Kubot i Melo zarobili jednak aż 600 punktów do rankingu ATP i zapewnili sobie udział w londyńskich Finałach ATP World Tour 2019.

Szanghaj
Finał gry podwójnej:

Mate Pavić (Chorwacja, 8) / Bruno Soares (Brazylia, 8) - Łukasz Kubot (Polska, 2) / Marcelo Melo (Brazylia, 2) 6:4, 6:2