Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO Iga Świątek

Legenda nie ma wątpliwości!

Legenda tenisa szczerze o Idze Świątek. Wywróżył jej przyszłość, nie ma cienia wątpliwości

2022-09-20 11:06

Iga Świątek jest na fali wznoszącej! Polka wygrała US Open i eksperci już teraz wróżą jej kolejne, wielkie sukcesy. Co do dominacji Polki względem reszty tenisowego świata nie ma wątpliwości jedna z legend dyscypliny, która w wywiadzie z "Eurosportem" wywróżyła przyszłość reprezentantki Polski i ta, ma się malować w jak najbardziej pozytywnych barwach.

Iga Świątek odniosła kolejny, wielki sukces, jakim było wygranie US Open. Nikt ze świata tenisa zdaje się nie zagrażać reprezentantce Polski, co zauważają światowej klasy eksperci. Jedna z legendarnych postaci dyscypliny w rozmowie z "Eurosportem" zdecydowała się opowiedzieć o swojej wizji przyszłości Świątek w sporcie i nie ma wątpliwości, że dominacja Polki potrwa jeszcze przez dość długi czas.

Polski koszykarz już nie zagra w kadrze po Eurobaskecie? Mówi o końcu kariery a były gwiazdor komentuje

Iga Świątek komplementowana przez legendę. Zero wątpliwości

Swoją oceną Igi Świątek postanowił podzielić się były tenisista oraz ekstrener Stana Wawrinki, Magnus Norman. 46-latek stwierdził w rozmowie z "Eurosportem", że sportowa dominacja Igi Świątek w tenisie kobiecym będzie istnieć jeszcze przez wiele lat.

- Wygranie pierwszego wielkoszlemowego turnieju jest trudne. Ale potem jest jeszcze trudniej, bo ludzie wiedzą już, kim jesteś. Każdy chce z tobą porozmawiać, jesteś w zupełnie innej pozycji. Wygląda jednak na to, że Iga Świątek doskonale radzi sobie z tą presją. Ma wokół siebie dobry team, więc może skupić się na tenisie. Dzięki temu była w stanie powtórzyć ten sukces jeszcze dwa razy. Myślę, że widzimy dopiero jej początek. Ona będzie dominować przez wiele lat -  powiedział Norman w rozmowie z Eurosportem.

Dwóch piłkarzy rywali nie zagra z Polską! Mamy oficjalny komunikat, wielkie osłabienie

Aby zobaczyć, jak Iga Świątek wypożycza drogie auto swojemu tacie, przejdź do galerii poniżej,

Norman komplementuje Świątek. "Nikt się tego nie spodziewał"

- Nie sądzę, by ktokolwiek spodziewał się, że Iga Świątek zanotuje tak długą serię zwycięstw. Jest niekwestionowanym numerem jeden, ma wielką punktową przewagę nad drugą zawodniczką w rankingu WTA. Naprawdę podoba mi się sposób, w jaki gra. Na korcie jest bardzo mądra, podejmuje świetne decyzje i ma dobre wyczucie taktyki - powiedział były tenista w rozmowie z Eurosportem.

Sonda
Kto jest lepszy: Iga Świątek czy Agnieszka Radwańska?
Daria Abramowicz o wygranej Igi Świątek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze