Autor: AP Linette - Badosa O KTÓREJ GODZINIE gra Linette dzisiaj Wimbledon Polka czeka na kolejny mecz Linette GODZINA meczu dzisiaj

2021-07-03 9:08

Linette - Badosa O KTÓREJ GODZINIE gra Linette dzisiaj Wimbledon 3 runda KIEDY gra Linette - Badosa GODZINA meczu dzisiaj. Magda Linette po znakomitej grze awansowała do III rundy Wimbledonu. To miła niespodzianka, a Linette czeka już na mecz w III rundzie. Jej rywalką będzie dzisiaj Hiszpanka Paula Badosa. Znamy godzinę meczu Magdy Linette dzisiaj. - Wiem mniej więcej jakiej siły rażenia się spodziewać. Jest ona spora. Mam doświadczenie z pierwszej rundy z tak grającą tenisistką - mówi Linette o Badosie. Poniżej informacje O KTÓREJ gra Linette dzisiaj w 3 rundzie Wimbledon Magda Linette GODZINA meczu dzisiaj.

Magda Linette - Paula Badosa

7:5, 2:6, 4:6

KONIEC MECZU! Paula Badosa melduje się w kolejnej rundzie Wimbledonu. Polce zabrakło niewiele do awansu, ale zmarnowała swoją szansę w trzecim secie. Wielka szkoda. Wciąż liczymy jednak na Igę Świątek i Huberta Hurkacza. Relacje z ich meczów oczywiście na Sport.se.pl.

7:5, 2:6, 4:5

Aj, ale błąd Magdy! Linette wyrzuca forhend na aut. Przewaga Badosy, ale Polka mądrze rozegrała akcję. Forhend po przekątnej trafił w kort obok bezradnej rywalki. Równowaga.

Szansa na przełamanie dla Linette! 40:30!

7:5, 2:6, 4:4

Za dużo błędów po stronie Polki, która znów bez większej walki oddaje dwie pierwsze piłki. Niestety, kolejne zagranie Linette także nie trafia w kort. 0:40 i trzy szanse na przełamanie dla Badosy. Pierwsza piłka obroniona wygrywającym serwisem.

Gładki gem wygrany przez Badosę! Brak w nim było większej historii. Hiszpanka nie oddała Linette nawet jednego punktu.

7:5, 2:6, 4:3

Przewaga dla Linette i kolejny dobry forhend po przekątnej daje gema dla Polki. Magda wraca na prowadzenie.

7:5, 2:6, 3:3

Dwa błędy z rzędu w wykonaniu Linette i gem zaczyna się od stanu 0:30. Dobry serwis spycha Hiszpankę do defensywy, a smecz trafia w jej ciało. Niestety, Badosa ma kolejnego break pointa po wyrzuceniu forhendu na aut. Polka doprowadza do równowagi.

Zachowuje zimną krew Magda Linette. Badosa już wyszła na prowadzenie, ale szybko zrobiło się po 30 po bardzo dobrym bekhendzie. Niestety, dwa kolejne punkty, także po błędzie Polki dają gema Hiszpance i remis w trzeciej partii.

7:5, 2:6, 3:2

Zły skrót Linette i szansę na przełamanie ma Badosa. Linette podchodzi do siatki i myli się z forhendu. Przełamanie powrotne!

7:5, 2:6, 3:1

Znakomicie zagrała Linette, mijając rywalkę pędzącą do siatki. Wygrywający serwis dał Polce przewagę w piątym gemie serwisowym trzeciego seta. Linette skraca kort i wolejem uderza obok Badosy. Niestety, przez minimalny błąd przy bekhendzie doszło do równowagi. Ale przy tym forhendzie w kolejnej akcji Badosa nie miała wiele do powiedzenia. Przy drugim serwisie w kolejnej akcji odpowiada znakomicie returnem. 40:40.

Kolejne przewagi nie przynoszą skutku, ale w końcu Paula Badosa wygrywa pierwszego gema w decydującym secie.

7:5, 2:6, 3:0

Polka zagrywa w siatkę i na aut i szybko robi się 40:40. Kolejny świetny serwis Badosy sprawia, że Linette zagrywa w siatkę. Teraz to Badosa gra jak natchniona. Przewaga dla rywalki Linette.

Znowu świetnie na korcie radzi sobie Polka. Szybko wychodzi na prowadzenie 30:15 przy podaniu rywalki. I wtedy zrobiła coś niesamowitego. Ależ genialny drop-shot Magdy Linette! Dwie piłki na przełamanie.

Nie trwało to długo i szansę na przełamanie powrotne ma Badosa. Przy stanie 30:40, Linette dobrze zagrała za plecy rywalki. Po chwili Polka trafia idealnie w linię, ale sędzia wywołał aut. Znów zacięty gem, ale Magdzie udaje się utrzymać podanie.

7:5, 2:6, 2:0

Przejęła inicjatywę na korcie Linette. Agresywnie zagrany punkt daje równowagę 40:40. Po kolejnym błędzie Badosy szansę na przełamanie ma Linette. Podwójny błąd serwisowy i Polka prowadzi 2:0 z przełamaniem!

7:5, 2:6, 1:0

Badosa pewnie serwuje i zaczyna gema od stanu 30:0. Polka jednak odpowiada znakomicie. Dwa forhendy zagrane do linii, do których Badosa nie miała szans dojść dają wyrównanie 30:30.

Bardzo długa wymiana daje kolejną równowagę. Linette znów uruchomiła dobry serwis i po zaciętej walce zapisuje gema na swoje konto.

7:5, 2:6, 0:0

Zaczęło się gładko dla Magdy Linette, która szybko doprowadziła do stanu 40:0. Badosa rzuciła się do nadrabiana strat i pomogła jej w tym sama Polka. Dwa błędy i wyrzucone piłki ułatwiły doprowadzenie do równowagi. Forhend został wystrzelony na aut i szansę na przełamanie miała rywalka Linette. Badosa też wyrzuca piłkę. Równowaga.

ZACZYNAMY TRZECIEGO SETA! Serwuje Magda Linette.

7:5, 2:5

Gem i set Badosa! Kolejny as ze strony Hiszpanki i mamy remis w meczu!

7:5, 2:5

Siódmy as Badosy w tym meczu i Hiszpanka ma piłkę setową!

7:5, 2:5

Badosa wkłada całą siłę w swoją zagrywkę, ale na razie więcej korzyści ma z tego Polka! Linette prowadzi 30:0!

7:5, 2:5

Gem Linette! Niezwykle długa wymiana kończy się na korzyść Polki, która cały czas pozostaje w grze w drugiej partii!

7:5, 1:5

Polka jeszcze wraca do gry! Mamy remis 40:40, gramy na przewagi!

7:5, 1:5

Kłopoty, kłopoty Linette! Hiszpanka znów blisko przełamania, prowadząc już 40:15.

7:5, 1:5

Gem Badosa! Nic z tego... Hiszpanka nie dała się przełamać i po niewymuszonym błędzie Linette, Badosa prowadzi już 5:1

7:5, 1:4

Polka blisko przełamania!

7:5, 1:4

Polka wraca do gry! Zagrywa Paula Badosa!

Mamy kolejną wymuszoną przerwę! Magda Linette poprosiła o przerwę medyczną. Nie wygląda to dobrze...

7:5, 1:4

Gem Linette! Tym razem to Hiszpanka przestrzeliła w kluczowym momencie, dzięki czemu Polka wygrywa swojego pierwszego gema w drugim secie.

7:5, 0:4

Polka nieczysto trafiła w piłkę, czym dała rywalce doskonałą szasnę do zdobycia punktu, a Hiszpanka nie zamierzała zmarnować takiego prezentu. 15:30 dla Badosy.

7:5, 0:4

Gem Badosa! Hiszpanka wykorzystała własną zagrywkę i momentalnie rozprawiła się z Linette, dokładając do tego dwa asy.

Zarówno Magda Linette, jak i Hubert Hurkacz wygrali w pierwszym secie, jednak w przypadku Polki drugi set nie wygląda już tak kolorowo.

7:5, 0:3

Gem Badosa! Koszmarnie przestrzeliła teraz Polka i oddała przeciwniczce kolejnego gema... nie wygląda to dobrze. PRZEŁAMANIE!

7:5, 0:2

40:40! Gramy na przewagi, Hiszpanka blisko kolejnego przełamania.

7:5, 0:2

Linette dobrze rozpoczęła kolejnego gema prowadząc już 30:0, ale niestety dała rywalce doprowadzić do remisu.

7:5, 0:2

Gem Badosa! Polka zdecydowała się na challenge, ale nic to nie dało. Niestety nie zmieściła piłki w korcie.

7:5, 0:1

Fantastycznie zachowała się teraz pod siatką Linette i kompletnie zmyliła rywalkę. Wciąż jednak w lepszej pozycji Badosa, która prowadzi 40:15.

7:5, 0:1

Gem Badosa! Polka niestety przestrzeliła w kluczowym momencie i podobnie jak w pierwszym secie dała się przełamać już w pierwszym gemie. PRZEŁAMANIE!

7:5, 0:0

Magda Linette obroniła pierwszy breakpoint! Gramy na przewagi!

7:5, 0:0

Badosa jest wyraźnie podrażniona porażką w pierwszym secie i teraz dobiega do wszystkich piłek zagranych przez Linette. Mamy remis, 30:30.

7:5, 0:0

Szybko wracamy do gry, zagrywa Polka.

Przed przerwą wydawało się, że to Badosa ma wszystko pod kontrolą, ale po powrocie na kort oglądamy zupełnie inną Magdę Linette.

7:5

Gem i set Linette! Polka wytrzymała próbę nerwów w przeciwieństwie do Badosy i wygrała tracąc tylko jeden punkt! PRZEŁAMANIE!

6:5

Pogubiła się Hiszpanka i znacznie przestrzeliła! Linette prowadzi 30:0!

6:5

Gem Linette! Polka nie dała Hiszpance żadnych szans i prezentuje się o wiele lepiej odkąd mecz został wznowiony! Oby tak dalej!

5:5

Linette wróciła z dalekiej podróży i walczy jak lwica! Polka wykorzystuje atut własnej zagrywki i prowadzi już 40:30!

5:5

Gem Linette! Hiszpanka nieczysto uderzyła piłkę i przestrzeliła! Mamy remis! PRZEŁAMANIE!

4:5

Myli się Hiszpanka przy własnym serwisie! Linette prowadzi już 30:0 po błędach Badosy i jest blisko doprowadzenia do wyrównania w secie!

4:5

Gem Linette! Badosa uderza w siatkę w kluczowym momencie! Polka odrabia straty.

3:5

Linette wyszła z opresji i mamy remis 30:30!

3:5

Kłopoty Polki! Dwa niewymuszone błędy sprawiają, że Badosa prowadzi już 30:0 i jest blisko kolejnego przełamania!

3:5

Gem Badosa! Szybko poszło... Dwie kolejne piłki kończą partię, w której Magda Linette nie zdobyła nawet punktu. Badosa ma szasnę na wygranie pierwszego seta.

3:4

Mnóstwo szczęścia ma teraz Hiszpanka... Po bardzo długiej wyminie piłka zatańczyła na siatce, ale ostatecznie przeszła na stronę Linette. 15:30 dla Badosy.

3:4

Gem Linette! Po krótkiej wymianie Badosa trafia w siatkę i Polka może zapisać na swoje konto kolejnego gema!

2:4

Gramy dalej! Zagrywa Magda Linette prowadząca 40:15

Siatka wróciła na swoje miejsce, a zawodniczki pojawiły się już na korcie!

Deszcz w końcu ustąpił! Płachty zaczynają znikać z kortów a to oznacza, że za chwilę mecz zostanie wznowiony!

Pogoda zdaje się nieco uspokajać, chociaż korty wciąż przykryte są płachtami.

Jak na razie deszcze nie odpuszcza. Zawodniczki udały się do szatni, gdzie czekają na wznowienie meczu.

Będziemy informować Państwa na bieżąco o sytuacji na kortach Wimbledonu oraz gdy pojawią się informacje w sprawie dokończenia meczu Magdy Linette z Paulą Badosą

Nad kortami, które nie posiadają zadaszenia rozciągnięta została specjalna płachta, dzięki której deszcz nie zniszczy kortów. W tej chwili pozostało nam czekać na poprawę warunków atmosferycznych.

Pogoda w Anglii drastycznie się zmieniła i zaczął padać rzęsisty deszcz. Czeka nas przerwa w meczu.

2:4

Sędzia przerywa mecz!

Możemy się jedynie domyślać jak wyglądałaby ta walka, gdyby Magda Linette nie dała się przełamać w pierwszym gemie. Trzeba jednak walczyć dalej, bo jeszcze nie wszystko stracone.

2:4

Badosa jednak szybko naprawia swój błąd i kończy tę partię. Znów przewaga dwóch gemów na koncie Hiszpanki.

2:3

Teraz to Hiszpanka nie wytrzymała próby nerwów i za mocno uderzyła piłkę, kończąc tym samym piekielnie długą wymianę. 30:30.

2:3

Badosa popisała się pięknym asem! Magda Linette nawet nie drgnęła, 15:15.

2:3

Gem dla Magdy Linette! Hiszpanka po raz kolejny przestrzeliła!

1:3

Badosa ma wyraźne problemy z zagrywką Polki. Dwa returny kończą poza kortem i poznanianka prowadzi 30:0!

1:3

Hiszpanka wyraźnie wrzuciła wyższy bieg i rozgromiła Polkę bez straty punktu.

1:2

Za nami krótka przerwa i wracamy na kort. Ponownie zagrywa Badosa.

1:2

Polska wygrywa swojego pierwszego gema! Badosa posyła piłkę poza kort i Linette wraca do gry!

0:2

Poznanianka zagrywa nie do obrony i prowadzi już 40:0!

0:2

Magda Linette nie wytrzymała tej próby nerwów i po uderzeniu w siatkę Hiszpanka zapisuje drugiego gema na swoje konto!

0:1

Szybko pozbierała się Badosa, która doprowadziła do stanu 40:40. Gramy na przewagi.

0:1

Polka z szansą na przełamanie! Badosa popełnia podwójny błąd przy serwisie i Linette prowadzi 40:15!

0:1

Szybka zmiana stron i gramy dalej. Zagrywa Badosa.

0:1

PRZEŁAMANIE! Magda Linette przestrzeliła w kluczowym momencie i Hiszpanka wygrywa pierwszego gema!

0:0

Dwa niewymuszone błędy Polki sprawiają, że rywalka prowadzi już 30:0.

0:0

Zaczynamy! Jako pierwsza zagrywa Linette.

Obie zawodniczki pojawiły się już na korcie! Przed nami krótka rozgrzewka.

Godzina rozpoczęcia meczu Linette - Badosa została przesunięta na 12:05.

Teraz Poznanianka zmierzy się z zajmującą 33. miejsce w rankingu WTA Paulą Badosą!

W poprzedniej rundzie Polka rozprawiła się z Eliną Switoliną (6:3. 6:4) i sprawiła niemałą niespodziankę!

Już za kilkanaście minut Magda Linette rozpocznie swój trzeci mecz podczas Wimbledonu!

Witamy w relacji na żywo z meczu III rundy Wimbledonu, w którym Magda Linette zmierzy się z Paulą Badosą. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00, zapraszamy!

Linette - Badosa O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette dzisiaj Wimbledon

Magda Linette zagra w III rundzie Wimbledonu, a jej rywalką będzie Paula Badosa (nr 33). Jest już PLAN GIER i wiemy o której godzinie gra Magda Linette. 23-letnią Paula Badosa jest Hiszpanką, ale urodziła się i wychowała w USA a konkretnie w Nowym Jorku.  To będzie pierwszy mecz Linette z tą tenisistką. - Mniej więcej wiem, czego się spodziewać. Oglądałam parę jej meczów, ale na mączce. Na pewno obejrzymy z Dawidem Celtem (trener Magdy Linette, red.) jej spotkania pierwszej i drugiej rundy stąd - powiedziała Magda Linette. - Zobaczymy, wiem mniej więcej, jaka to będzie piłka, jakiej mniej więcej siły rażenia się spodziewać. Jest ona spora. Mam doświadczenie z pierwszej rundy z tak grającą tenisistką. Myślę, że nie będzie aż tak strasznie jak się może wydawać. Bo ona jest duża i ma naprawdę sporą siłę rażenia, ale ja też ją mam. Będę jeszcze musiała przeanalizować jej tutejsze mecze - dodała Magda Linette. Za zwycięstwo i awans do III rundy Polka zarobiła 115 tys. funtów, czyli nieco ponad 600 tys. zł.

Linette - Badosa O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette kolejny mecz Wimbledon 3 runda

Magda Linette po zwycięstwie nad Eliną Switoliną nie kryła ogromnej radości. - Mam za sobą trudny czas na korcie i poza nim - powiedziała Linette, która na początku sezonu leczyła kontuzję kolana i do gry wróciła dopiero w marcu. - Po prostu czułem, że za bardzo staram się przyśpieszyć swoją rehabilitację, ze wszystkim wywierałam na siebie za dużą presję, a może potrzebowałem małego kroku do tyłu, relaksu i spojrzenia z trochę szerszej perspektywy. I to właśnie zrobiłem - analizowała Magda Linette. - To dla mnie wielkie zwycięstwo. Dwa razy byłam blisko pokonania Eliny, ale brakowało mi doświadczenia. Teraz wiedziałam, co zrobić na korcie i jak sobie radzić z presją. Po prostu udowodniłam sobie, że mogę pokonać tak dobre rywalki i jestem naprawdę szczęśliwa, że udało mi się pokonać tak wysoko notowaną zawodniczkę i to w tak dużym turnieju - podkreślała Magda Linette. Poniżej informacje o której godzinie gra Magda Linette.

Linette - Badosa O KTÓREJ gra Magda Linette 3 runda Wimbledon Linette GODZINA meczu

Mecz Magda Linette - Paula Badosa w III rundzie Wimbledonu zostanie rozegrany w sobotę 3 lipca. Początek meczu Linette - Badosa o godzinie 12 polskiego czasu, ale prognozy pogody nie są dobre i deszcz może opóźnić początek spotkania. Transmisje tv na żywo z Wimbledonu na antenie Polsatu Sport i innych sportowych kanałach Polsatu.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz tych tenisistów? Sprawdź się!