Linette - Muchova O KTÓREJ GODZINIE WTA Doha Linette - Muchova TV NA ŻYWO TRANSMISJA Magda Linette KIEDY gra?

2020-02-22 19:07 CH
Magda Linette
Autor: AP Photo/Andy Brownbill Magda Linette

Linette - Muchova KIEDY mecz? WTA Doha Linette - Muchova O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette KIEDY gra Gdzie oglądać WTA Doha Linette - Muchova TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Magda Linette wraca do rywalizacji cyklu WTA. Najwyżej notowana polska tenisistka po sukcesie w Tajlandii spróbuje pójść za ciosem w Katarze, gdzie zagra w turnieju WTA w Dausze czyli Qatar Total Open. Linette niedawno awansowała na najwyższe w karierze 33. miejsce w rankingu WTA. W I rundzie WTA Doha czeka ją trudne zadanie. Rywalką Linette będzie Czeszka Karolina Muchova, nr 27 WTA. Magda Linettte Z KIM i KIEDY gra w WTA Doha Linette - Muchova O KTÓREJ GODZINIE mecz w Katarze.

Linette - Muchova TV TRANSMISJA NA ŻYWO WTA Doha Magda Linette KIEDY gra

Magda Linette rozpoczyna walkę w Katarze, w turnieju WTA w Dausze. Tenisistka z Poznania rozbudziła apetyty świetnym występem w turnieju WTA w Hua Hin, gdzie mimo zmęczenia po walce w Pucharze Federacji i długiej podróży do Tajlandii triumfowała. Po tym sukcesie Linette awansowała na 33. miejsce w rankingu WTA. Tak wysoko nie była jeszcze nigdy. O kolejne punkty Magda powalczy teraz w Katarze, w turnieju WTA w Dausze. Zacznie od razu w głównej drabince. Rywalką poznanianki będzie Czeszka Karolina Muchova. W poprzednim sezonie Polka zagrała z tą rywalką dwa razy. Najpierw był stojący na bardzo wysokim poziomie, emocjonujący i zacięty ćwierćfinał Bronx Open, który Linette wygrała (6:7, 6:4, 7:6, potem wygrała cały turniej). Miesiąc później Linette i Muchova spotkały się w finale turnieju WTA w Seulu. Czeszka zrewanżowała się wtedy zmęczonej Polce, gromiąc ją 6:1, 6:1. Czas na kolejne starcie.

Linette - Muchova O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek w WTA Doha

Mecz Magda Linette - Karolina Muchova w I rundzie WTA Doha zostanie rozegrany w niedzielę 23 lutego o godzinie 13.30 polskiego czasu. Transmisje na żywo z WTA Doha na antenie TVP Sport. Stream online na sport.tvp.pl.

Najnowsze