Linette - Teichmann O której godzinie gra Magda Linette United Cup KIEDY gra Linette 3 stycznia 2023

i

Autor: AP Linette - Teichmann O której godzinie gra Magda Linette United Cup KIEDY gra Linette 3 stycznia 2023

United Cup

Linette - Teichmann O której godzinie gra Magda Linette United Cup KIEDY gra Linette 3 stycznia 2023

2023-01-02 16:31

KIEDY gra Magda Linette - Teichmann O której godzinie gra Magda Linette United Cup 3.01. We wtorek wszystko się rozstrzygnie, a mecz Magda Linette - Jil Teichmann może okazać się kluczowy w spotkaniu Polska - Szwajcaria. Po pierwszym dniu rywalizacji jest remis 1-1. Magda Linette walkę w United Cup zaczęła od pewnego zwycięstwa, ale grała z rywalką notowaną dużo niżej i była murowaną faworytką. W meczu z Jil Teichamnn poprzeczka będzie zawieszona dużo wyżej. Szwajcarka zajmuje 35. miejsce w rankingu, a Linette to nr 48. Sprawdź, kiedy gra Linette - Teichmann O której gra Linette United Cup 3 stycznia 2023

Magda Linette w meczu Polska - Szwajcarka w United Cup zmierzy się z Jil Teichmann (nr 35). Tenisistka z Poznania występ w międzynarodowym turnieju w Australii zaczęła od pewnego zwycięstwa 6:2, 6:1 nad Zimbek Kulambajewą z Kazachstanu. Z Teichmann czeka ją dużo trudniejsze spotkanie. Szwajcarka też ograła tę Kazaszkę 6:3, 6:2.

Linette - Teichmann O której godzinie gra Linette United Cup KIEDY gra Magda Linette

Magda Linette z Jil Teichmann grała raz, w 2021 roku w Chicago. Przegrała wtedy 2:6, 4:6. Poznanianka w meczach w barwach reprezentacji Polski zawsze daje z siebie wszystko i gra bardzo dobrze. Na koniec minionego sezonu niczym prawdziwa liderka pod nieobecność Igi Świątek bardzo dobrze zaprezentowała się w meczach z Czechami i USA w finałach BJK Cup. Teraz liczymy na jej zwycięstwo w meczu Polska - Szwajcaria. Po pierwszym dniu rywalizacji jest remis 1-1. Iga Świątek zrobiła swoje, pokonując (6:3, 7:6) szwajcarską mistrzynię olimpijską Belidnę Bencic, ale poległ Daniel Michalski. We wtorek najpierw mecz Huberta Hurkacza ze Stanem Wawrinką. Potem na kort wyjdą Magda Linette i Jil Teichmann a na koniec mecz miksta.

Linette - Teichmann KIEDY mecz Linette United Cup O której gra Magda Linette

Mecz Magda Linette - Jil Teichmann w United Cup zaplanowano na wtorek 3 stycznia 2023. Początek meczu Linette - Teichmann ok. godziny 9 polskiego czasu (po meczu Hurkacz - Wawrinka, który zacznie się o godz. 7.30). Transmisja TV na antenie TVP Sport.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze