Łukasz Kubot został ojcem! WZRUSZAJĄCE pierwsze ZDJĘCIE z córeczką

2020-09-13 19:03 MSo, CH
Tenis, Łukasz Kubot, Magdalena Bieńkowska, Miss Polski 2015, Sydney
Autor: Instagram/magdalenabienkowska Tenisista Łukasz Kubot i Miss Polski 2015 Magdalena Bieńkowska

Radosne wieści z domu polskiego tenisisty Łukasza Kubota! Słynny zawodnik od kilku dni cieszy się z nowej roli w życiu. Kubot razem z ukochaną Magdą czekali na narodziny dziecka. Szczęśliwe rozwiązanie nastąpiło w środę. Dopiero teraz para pochwaliła się córeczką. W mediach społecznościowych pokazali wzruszające zdjęcie świeżoupieczonego taty z córeczką!

Od kilku tygodni wiadomo było, że Łukasz Kubot razem ze swoją ukochaną, Magdaleną Bieńkowską czekają na narodziny córeczki. Para poinformowała o tym w sierpniu podczas imprezy baby shower. Miss Polski 2015 za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała o tym, że nastąpiło szczęśliwe rozwiązanie! W mediach społecznościowych pojawiło się także pierwsze zdjęcie taty z dziewczynką.

Dumny ojciec trzymał na rączkach córeczkę, która urodziła się w środę. Znakomite wiadomości zostały przekazane do wiadomości publicznej dopiero w niedzielę. Kilka ostatnich dni para spędziła najprawdopodobniej ciesząc się swoją pociechą. Kubot dawał buziaka dziewczynce, której imienia jeszcze nie poznaliśmy!

Wyświetl ten post na Instagramie.
09.09.2020❤️❤️ Post udostępniony przez Magdalena Bieńkowska (@magdalenabienkowska)

Łukasz Kubot o zaręczynach z Magdaleną Bieńkowską poinformował w maju, w swoje 38. urodziny. Przystojny tenisista i Miss Polski 2015 reprezentowała nasz kraj w Miss World 2017. Pochodzi z Mikołajek, studiuje stosunki międzynarodowe, ma 173 cm wzrostu a jej wymiary to 88-61-90. Kocha tenis i często uprawia go rekreacyjnie. Kubot i Bieńkowska długo ukrywali swój związek, ale Magda towarzyszyła już debliście rok temu, gdy walczył w Nowym Jorku w US Open. Potem w Australii razem powitali 2020 rok.

Łukasz Kubot wziął ŚLUB? ZDJĘCIA jego narzeczonej w SUKNI ŚLUBNEJ pojawiły się w Internecie!

Super Sport 09.09

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze