Łukasz Kubot wziął ŚLUB? ZDJĘCIA jego narzeczonej w SUKNI ŚLUBNEJ pojawiły się w Internecie!

2020-05-24 18:48 CH
Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska
Autor: Instagram Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska

Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska tworzą piękną parę. Przystojny tenisista i śliczna modelka, Miss Polski 2015, w dniu 38. urodzin utytułowanego deblisty poinformowali o swoich zaręczynach. Kiedy ślub? Magdalena Bieńkowska właśnie zaprezentowała się w efektownej ślubnej kreacji. Czyżby Łukasz Kubot i piękna Magda powiedzieli już sobie sakramentalne "tak"? Zobaczcie ZDJĘCIA pięknej Magdy w sukni ślubnej.

Łukasz Kubot tydzień temu skończył 38 lat i w swoje urodziny odpalił prawdziwą bombę! Przystojny tenisista zaręczył się z piękną Magdaleną Bieńkowską, Miss Polski 2015. Utytułowany deblista, mistrz Wimbledonu 2017 i Australian Open 2014, wcześniej spotykał się z urodziwą tenisistką Katarzyną Piter, ale ten związek nie wytrzymał próby czasu. Nowa ukochana Kubota po triumfie w wyborach Miss Polski 2015 doszła również do ścisłego finału Miss International 2016, a potem reprezentowała nasz kraj w Miss World 2017. Piękna Magda pochodzi z Mikołajek, studiuje stosunki międzynarodowe, ma 173 cm wzrostu a jej wymiary to 88-61-90. Kocha tenis i często uprawia go rekreacyjnie.

Tenisistka Dominika Cibulkova kusi w kolejnej ROZBIERANEJ SESJI! [ZDJĘCIA]

Łukasz Kubot i była Miss Polski do tej pory ukrywali swój związek, ale Magda towarzyszyła już debliście niespełna rok temu, gdy walczył w Nowym Jorku w US Open. Wspólne zdjęcie, którym Łukasz i Magda podzielili się w mediach społecznościowych, dzieląc się wiadomością o zaręczynach, zostało zrobione w Australii, gdzie zakochana para powitała 2020 rok. Teraz Miss Polski 2015 zaprezentowała się w ślubnej kreacji. Czyżby tenisista i modelka już się pobrali? Jednak nie. Magda Bieńkowska wystąpiła po prostu w roli modelki, prezentując suknie ślubną znanej projektantki Violi Piekut. Zobaczcie efekty sesji.

Kim jest Magdalena Bieńkowska, narzeczona Łukasza Kubota i była Miss Polski? [ZDJĘCIA]

Najnowsze