Kim jest Magdalena Bieńkowska, narzeczona Łukasza Kubota i była Miss Polski? [ZDJĘCIA]

2020-05-25 8:38 MSo
Magdalena Bieńkowska
Autor: Instagram / Magdalena Bieńkowska Magdalena Bieńkowska

Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska to piękna para, która niedawno postanowiła zrobić pierwszy krok w kierunku powiedzenia sobie sakramentalnego "tak". Tenisista i modelka zaręczyli się w dniu 38. urodzin tenisisty. Ostatnio piękna modelka pozowała w sukniach ślubnych. Czyżby para szykowała się do zalegalizowania swojego związku?

Piękna Magdalena Bieńkowska w niedzielę 24 maja zaprezentowała się na Instagramie w sukni ślubnej! Czyżby razem z Łukaszem Kubotem wzięła ślub? Nie! 27-latka wystąpiła po prostu w roli modelki, prezentując suknie ślubną znanej projektantki Violi Piekut. Efekty sesji były jednak olśniewające! Kim jest Magdalena Bieńkowska?

Łukasz Kubot wziął ŚLUB? ZDJĘCIA jego narzeczonej w SUKNI ŚLUBNEJ pojawiły się w Internecie!

Modelka to zdobywczyni tytułu Miss Polonia z 2015 roku! Później z sukcesami reprezentowała nasz kraj, dostając się do czołowej piętnastki konkursu Miss International 2016. Dzięki znalezienia się w ścisłym finale wyjechała na Miss World 2017. Magdalena Bieńkowska pochodzi z Mikołajek. Interesuje się podróżowaniem, żeglarstwem i oczywiście tenisem ziemnym!

W 2015 roku obroniła pracę licencjacką na kierunku "stosunki międzynarodowe" na Uniwersytecie Warszawskim. Później kontynuowała swoją edukację na studiach drugiego stopnia w Instytucie Stosunków Międzynarodowych WNPiSM. Mierzy 173 centymetry. Jej wymiary to 88-61-90 cm. Ma zielone oczy i jasnobrązowy kolor włosów.

Najnowsze