Magda Linette KIEDY gra kolejny turniej WTA Plany startowe Linette Kiedy gra kolejny mecz

i

Autor: AP Magda Linette KIEDY gra kolejny turniej WTA Plany startowe Linette Kiedy gra kolejny mecz

Plany Magdy

Magda Linette KIEDY gra kolejny turniej WTA Plany startowe Linette Kiedy gra kolejny mecz

2023-01-31 9:56

KIEDY gra Linette kolejny turniej WTA? Plany startowe Magdy Linette 2023 TERMINARZ. Magda Linette wróciła już z gorącej Australii do zimnej Polski, a rekordowy awans w rankingu WTA na 22. miejsce świętowała, zajadając swojską wołowinę z kopytkami i mizerią. – Zastanawialiście się, dlaczego polscy tenisiści grają tak dobrze? To przez jedzenie! – żartowała półfinalistka Australian Open, która wpadła do Warszawy i spotkała się z polskimi mediami. . Magda Linette zdradziła też swoje plany startowe Sprawdź, kiedy gra Linette kolejny mecz? Jakie są plany startowe Linette 2023.

Magda Linette po powrocie do Polski wpadła do Warszawy. Półfinalistka Australian Open spotkała się z mediami i komentowała swój sukces. – Z jednej strony, ten sukces bardzo cieszy, bo to jest ogromna nagroda za całą pracę. Z drugiej strony nie chcemy na tym spocząć, chcemy iść dalej. Wreszcie udało się dojść tak daleko w turnieju Wielkiego Szlema i chcemy to doświadczenie wykorzystać w przyszłości – podkreślała Magda Linette, która w Melbourne imponowała na korcie spokojem. A wcześniej różnie z tym bywało...

Magda Linette KIEDY gra kolejny turniej WTA Linette PLANY STARTOWE 2023

Długo bardzo brakowało mi kontroli nad emocjami, ponosiły mnie albo nie dawałam sobie z nimi rady. W tym turnieju po raz pierwszy na tak dużej arenie udało mi się je tak dobrze kontrolować. Aż sama się dziwiłam, że byłam taka spokojna w tym wszystkim. Czułam, że jestem w tym miejscu, w którym być powinnam – analizowała Magda Linette. – Czemu zajęło mi to tak dużo czasu? Nie wiem. Dojrzałam też jako osoba w życiu prywatnym, dużo przeszłam także, jeżeli chodzi o kontuzje, a to też zmieniło moją perspektywę. Wiem, że te moje demony będą pewnie wracać. Mieliśmy już jednak potwierdzenie, że jesteśmy w stanie je opanować – dodała Linette.

KIEDY gra Linette kolejny turniej WTA PLANY STARTOWE Magdy Linette 2023

Polscy kibice coraz bardziej ostrzą sobie zęby na pierwszy oficjalny pojedynek Magdy Linette z Igą Świątek. Co o rywalizacji z liderką rankingu WTA sądzi poznanianka? – Z mojej perspektywy nie ma tu żadnej rywalizacji, bo to, co ona zrobiła i robi, to w porównaniu z moimi osiągnięciami jest jeszcze bardzo daleko. To był mój pierwszy półfinał Szlema i szczerze wierzę, że nie ostatni. A Iga jest na dużo wyższym poziomie - stwierdziła skromnie Magda Linette. - Czy widzę się w starciu z Igą? Oczywiście, bo muszę widzieć się w starciu z każdą zawodniczką. Może wpadniemy na siebie już w Indian Wells czy Miami. Trochę dziwne, że przez aż tak długi czas nie rozegrałyśmy żadnego meczu – przyznała Linette.

Magda Linette KIEDY kolejny turniej WTA KIEDY gra Linette TERMINARZ

Magda Linette teraz leci na Florydę, gdzie będzie trenować. - Do gry wrócę w Meksyku, a potem już turnieje w Stanach Zjednoczonych - powiedziała Linette. Na razie zgłoszona jest do turniejów WTA 250 w Meridzie i w Austin. Poniżej plany startowe Magdy Linette na najbliższe tygodnie.

  • 20 lutego 2023 - WTA 250 Merida
  • 27 lutego 2023 - WTA 250 Austin
  • 8 marca 2023 - WTA 1000 Indian Wells
  • 21 marca 2023 - Miami Open 1000
Super Tenis po półfinale Magdy Linette
Najnowsze

Materiał sponsorowany