O której gra Linette dzisiaj WTA Cincinnati Kiedy gra Linette - Li O której godzinie mecz Linette

i

Autor: NATIONAL BANK OPEN/Pascal Ratthe Kiedy gra Linette US Open Jest PLAN GIER Linette - Brady O której godzinie gra Linette kolejny mecz

WTA Cincinnati

O której gra Linette dzisiaj WTA Cincinnati Kiedy gra Linette - Li O której godzinie mecz Linette

2023-08-15 8:42

Kiedy gra Linette WTA Cincinnati O której gra Magda Linette dzisiaj zaczyna walkę w turnieju WTA w Cincinnati. Polka poznała pierwszą rywalkę, którą będzie Ann Li. Jest PLAN GIER i znamy godzinę meczu Linette - Li. Mająca chińskie korzenie Amerykanka do głównej drabinki przebiła się w kwalifikacjach. 23-letnia Li zajmuje 192. miejsce w rankingu WTA, ale może okazać się groźną rywalką. Linette w Cincinnati powalczy po występie w Montrealu, gdzie odpadła już po pierwszym meczu. Sprawdź, o której gra Linette mecz dzisiaj w Cincinnati.

Magda Linette już dzisiaj zaczyna walkę w turnieju WTA w Cincinnati, a jej pierwszą rywalką będzie Amerykanka Ann Li (nr 198), która przebiła się przez kwalifikacje, pokonując Alize Cornet i Lauren Davis czyli cenione zawodniczki. Jest PLAN GIER. Mecz Linette - Li w 1. rundzie WTA Cincinnati zostanie rozegrany we wtorek 15 sierpnia ok. godziny 20.30-21.30 polskiego czasu (trzeci mecz od godz. 17). Poniżej więcej informacji.

Kiedy gra Linette WTA Cincinnati Linette - Li O której gra Linette pierwszy mecz

Magda Linette w Cincinnati zagra po występie w Montrealu, gdzie przegrała w 1. rundzie. Polka trafiła od razu na mocną i doświadczoną Wiktorię Azarenkę i przegrała przerywane przez deszcz spotkanie 3:6, 0:6. Dla Magdy Linette był to pierwszy mecz po miesiącu przerwy w grze. Poprzednio zagrała w Wimbledonie, z którego odpadła w 3. rundzie. Potem poznanianka skupiła się na wyleczeniu kontuzji. Wyskoczyła też na urlop na Kajmany. Teraz wróciła do gry. Linette zajmuje obecnie 23. miejsce w rankingu WTA. Właśnie mimo szybkiej porażki w Montrealu awansowała o dwie pozycje (inne zawodniczki straciły więcej punktów).

O której gra Linette mecz dzisiaj WTA Cincinnati Linette - Li Kiedy mecz Linette

Jeżeli Magda Linette pokona Ann Li to w kolejnej rundzie turnieju WTA w Cincinnati jej rywalką będzie Aryna Sabalenka, wiceliderka rankingu. "Pierwsza połowa sezonu za mną, z moją drużyną zawsze lubimy oceniać i podsumować nasze dotychczasowe starania. Pomimo licznych wyzwań i trudności po drodze, nie mogłabym być bardziej dumna z tego, co udało nam się osiągnąć na korcie i poza nim. Wszyscy jesteśmy bardzo zmotywowani, aby nadal mocno naciskać, mądrzej planować, mądrzej się przygotować i iść po więcej w 2. połowie roku" - podsumowała dotychczasowe występy w 2023 r. Magda Linette.

Linette - Li O której godzinie gra Linette WTA Cincinatti Kiedy gra Linette

Mecz Magda Linette - Ann Li w 1. rundzie turnieju WTA Cincinnati zostanie rozegrany we wtorek 15 sierpnia. Początek meczu Linette - Li w Cincinnati ok. godziny 20.30-21.30 polskiego czasu (trzeci mecz od godz. 17 po meczach Pera - Trevisan i Wang - Sherifff). Transmisje TV z turnieju WTA w Cincinnati na antenie Canal+ Sport.

Iga Świątek i Hubert Hurkacz walczą w Cincinnati
Listen on Spreaker.
Najnowsze