Linette - Azarenka RELACJA NA ŻYWO Trwa drugi set! WTA Montreal WYNIK LIVE

Autor: AP Linette - Azarenka RELACJA NA ŻYWO Trwa drugi set! WTA Montreal WYNIK LIVE

WTA Montreal

Linette - Azarenka WYNIK meczu WTA Montreal Deszcz zgasił Polkę, dziwna bezradność w drugim secie!

2023-08-08 0:31

Magda Linette odpadła z turnieju WTA w Montrealu w 1. rundzie po porażce 3:6, 0:6 z Wiktorią Azarenką, byłą liderka rankingu WTA i dwukrotną mistrzynią Australian Open. To był pierwszy mecz poznanianki po miesięcznej przerwie, w czasie której leczyła kontuzję. Spotkanie Linette - Azarenka było dwa razy przerywane przez deszcz. Po drugiej przerwie przegrywająca 3:6 Polka dała się zupełnie zdominować Białorusince. Po bardzo słabej grze przegrała drugiego seta do zera. Poniżej nasza relację na żywo i wynik meczu Linette - Azarenka dzisiaj w nocy w Montrealu.

Na żywo

Magda Linette - Wiktoria Azarenka

3:6, 0:6

KONIEC! Magda Linette przegrała 3:6, 0:6 z Wiktorią Azarenką. Po powrocie na kort Polka dała się zupełnie zdominować

30-40 Polka jeszcze walczy. Teraz dobre akcje Magdy

0-40 Piłki meczowe

0-30 Dziwny mecz się zrobił. Magda jest kompletnie bezradna

3:6, 0:5

Gem Azarenka. Białorusinka wygrała go szybko i do zera. Co stało się z Magdą po przerwie?

3:6, 0:4

Gem Azarenka PRZEŁAMANIE. Zupełnie bezradna jest wciąż Magda. Szybko przegrywa kolejne gemy

15-40 Linette znów broni breakpointów

0-30 Magda gra wciąż słabo. Po wznowieniu rywalizacji jest dziwnie zagubiona

3:6, 0:3

Gem Azarenka. Gra toczy się szybko. Niestety pod dyktando Azarenki

15-40 Ciąg dalszy dominacji byłej liderki rankingu WTA

3:6, 0:2

Gem Azarenka PRZEŁAMANIE. Polka źle zaczęła drugiego seta. Azarenka dominuje na korcie, Linette znów dała się zdominować i pod presją popełnia błędy

30-40 Linette broni breakpointa

30-30 Dobry serwis Polki

15-30 Magda po mocnym uderzeniu rywalki odegrała za końcową linię

3:6, 0:1

Gem Azarenka. Białoruska gwiazda łatwo obroniła podanie. Pełna kontrola w tym gemie

15-40 Znów mocne pierwsze podanie Azarenki

0-30 Dobry serwis Białorusinki

Początek drugiego seta. Serwuje Azarenka

Trwa rozgrzewka

Magda Linette i Wiktoria Azarenka po raz trzeci dzisiaj pojawiły się na korcie

Trwa osuszanie kortu. Deszcz już nie pada

Kolejny komunikat: rywalizacja w Montrealu nie zostanie wznowiona przed godz. 23.45 polskiego czasu

Iga Świątek z Karoliną Pliskovą ma zagrać w środę wieczorem w dogodnym dla polskich kibiców czasie

Najnowszy komunikat organizatorów: Przed godziną 23.15 (czas polski) gra na pewno nie zostanie wznowiona

Niestety w Montrealu leje coraz bardziej

Czekamy na wznowienie rywalizacji z meczu Linette - Azarenka, a w Toronto gra już Hubert Hurkacz. TUTAJ RELACJA NA ŻYWO

Przed godziną 22 gra nie zostanie wznowiona

Rozpadało się na dobre i mecz znów został przerwany. Tenisistki poszły do szatni

Deszcz cały czas pada, ale nie jest to ulewa. Tenisistki czekają na krzesłach aż pogoda się poprawi

Niestety w Montrealu znów kropi deszcz

Tymczasem Iga Świątek poznała pierwszą rywalkę. Będzie nią Karolina Pliskova

3:6

GEM i SET AZARENKA. Białorusinka przełamuje podanie Polki i wygrywa pierwszego seta 6:3

15-40 Azarenka ma piłki setowe

15-30 Magda próbowała bekhendowego slajsa, ale duży aut po tym zagraniu

15-15 po nieudanym zagraniu serwującej Linette

3:5

Gem Linette PRZEŁAMANIE. Brawo Magda! Dużo bardziej agresywna gra Polki. Podkręciła tempo, a zaskoczona Azarenka pod presją popełniała błędy

40-15 Magda podkręciła wyraźnie tempo. W nagrodę ma pierwsze dzisiaj breakpointy

30-0 Świetny skrót poznanianki

15-0 Polka szalała w defensywie i doczekała się błędu rywalki

Magda korzysta z przerwy medycznej. Jakieś problemy z odciskami na palcu

2:5

Gem Azarenka PRZEŁAMANIE. Magda prowadziła w nim 40-15, ale roztrwoniła przewagę, popełniając błędy. Przy breakpoincie znów wyrzuciła za końcową linię

Linette broni breakpointa

40-40 Po zagraniu Magdy piłka zawadziła o taśmę i spadła tuż za siatkę, ale Wika dobrze zareagowała. To Linette po chwili popełniła błąd

40-15 Dobry serwis Polki

30-15 Minimalny aut po zagraniu Azarenki

2:4

Gem Azarenka. Przewaga białoruskiej gwiazdy stopniała z 40-0 do 40-30, ale na koniec Azarenka popisała się potężnym drive-vollejem. Mocne uderzenie z powietrza

Błędy Azarenki i z 0-40 zrobiło się 30-40

0-40 Znów potężny forhend Viki po crossie. Magda jest zbyt pasywna

0-30 Azarenka otworzyła sobie kort i skończyła wymianę mocnym forhendem

2:3

Gem Linette. Magda prowadziła 40-15, ale nie ustrzegła się błędów i musiała o tego gema walczyć na przewagi. Na szczęście dość szybko opanowała sytuację

Kolejna równowaga po błędzie Linette

40-40 Błędy Magdy popełnione pod presją

40-15 Świetny serwis Linette

15-15 Dobra akcja Magdy. Agresywnym atakiem wymusiła błąd rywalki

1:3

Gem Azarenka. Białorusinka obroniła podanie. Na koniec gema dwa bardzo mocne wygrywające serwisy

W Montrealu przestało padać. Trwa osuszanie kortu

Komunikat organizatorów: Przed godziną 20 (czasu polskiego) rywalizacja na pewno nie zostanie wznowiona

W Montrealu cały czas leje deszcz. Czekamy na wznowienie rywalizacji, ale nie wygląda to dobrze

Mecz został przerwany. Panie schodzą z kortu do szatni

Pada coraz bardziej. Panie na razie czekają na krzesełkach aż przestanie

Niestety w Montrealu zaczyna padać deszcz

1:2

Gem Azarenka PRZEŁAMANIE. Linette traci serwis. Dała się zdominować w tym gemie. Na koniec kapitalny wolej atakującej przy siatce Azarenki

15-40 Potężny forhend Azarenki po crossie. Linette broni breakpointów

0-30 Po błędzie Magdy. Problemy w gemie serwisowym

1:1

Gem Azarenka. Białorusinka skończyła go mocnym serwisem. Gem wygrany do 30. Na razie wyrównane spotkanie

30-30 Zaskakujący bekhend Linette. Trafiła idealnie w boczną linię

15-15 Podwójny błąd serwisowy Azarenki

1:0

Gem Linette. Polka przegrywała 15-30, ale potem grała dobrze i skutecznie. Na koniec ładny bekhend Magdy po dobrym serwisie

40-30 Pewny smecz Linette

30-30 Azarenka wyrzuciła za końcową linię

15-15 Dobry bekhend wzdłuż linii Polki. Wcześniej jej błąd

GRAMY! Serwuje Magda Linette

Losowanie wygrała Magda i wybrała serwis. Zatem to ona za chwilę zacznie

Wiktoria Azarenka to dwukrotna mistrzyni Australian Open i była liderka rankingu WTA

Linette i Azaranka dobrze się znają. Obie są w Radzie Zawodniczek WTA, w której walczą o interesy tenisistek

Panie już rozpoczęły rozgrzewkę

To drugi w tym sezonie mecz Linette z Azarenką. W marcu w Miami Open górą była Polka. TUTAJ RELACJA NA ŻYWO Z TEGO MECZU

Magda Linette i Wiktoria Azarenka właśnie pojawiły się na IGA Stadium, głównej arenie w Montrealu

Prognozy pogody nie były dobre, ale na razie w Montrealu nie pada. Na kortach toczy się rywalizacja

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Magda Linette - Wiktoria Azarenka w 1. rundzie turnieju WTA w Montrealu. Początek meczu o godzinie 18.30 polskiego czasu

Linette - Azarenka RELACJA NA ŻYWO WTA Montreal Magda Linette mecz dzisiaj NA ŻYWO

Magda Linette zaczyna walkę w turnieju WTA 1000 w Montrealu, a jej rywalką jest słynna Wiktoria Azarenka. To trzeci mecz poznanianki z tą Białorusinką. Bilans tej rywalizacji to 2-1 dla Azarenki, ale ostatnio górą była Magda Linette, która w tym sezonie ograła Wikę 7:6, 2:6, 6:4 w 3. rundzie Miami Open. Linette ostatni mecz rozegrała miesiąc temu, przegrywając 3:6, 1:6 z Belindą Bencic w 3. rundzie Wimbledonu. Potem poznanianka skupiła się na wyleczeniu kontuzji. Wyskoczyła też na urlop na Kajmany.

Linette - Azarenka NA ŻYWO RELACJA LIVE WTA Montreal Magda Linette WYNIK meczu dzisiaj

Magda Linette w Montrealu wraca do gry, a po turnieju w Montrealu zagra też w Cincinnati i oczywiście w wielkoszlemowym US Open. Linette zajmuje obecnie 25. miejsce w rankingu WTA. "Pierwsza połowa sezonu za mną, z moją drużyną zawsze lubimy oceniać i podsumować nasze dotychczasowe starania. Pomimo licznych wyzwań i trudności po drodze, nie mogłabym być bardziej dumna z tego, co udało nam się osiągnąć na korcie i poza nim. Wszyscy jesteśmy bardzo zmotywowani, aby nadal mocno naciskać, mądrzej planować, mądrzej się przygotować i iść po więcej w 2. połowie roku" - podsumowała dotychczasowe występy w 2023 r. Magda Linette.

Linette - Azarenka WYNIK NA ŻYWO WTA Montreal Magda Linette Relacja live

Mecz Magda Linette - Wiktoria Azarenka w 1. rundzie turnieju WTA w Montrealu zostanie rozegrany w poniedziałek 7 sierpnia. Początek meczu Linette - Azarenka o godzinie 18.30 polskiego czasu. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Linette - Azarenka w Montrealu.