Autor: AP PHOTO/KAMRAN JEBREILI Magda Linette – Qinwen Zheng relacja NA ŻYWO WTA Doha Linette – Zheng WYNIK LIVE

WTA 1000 Doha

Magda Linette dzielnie walczyła, ale nie dała rady! Finalistka Australian Open lepsza w 2. rundzie WTA Doha

2024-02-13 14:16

Magda Linette – Qinwen Zheng WYNIK. Magda Linette nie zdołała awansować do 3. rundy prestiżowego turnieju WTA 1000 w Dosze. Polka nie miała szczęścia, bo trafiła na turniejową "5" i finalistkę tegorocznego Australian Open, Qinwen Zheng, ale postawiła faworytce twarde warunki. Po szybko przegranym pierwszym secie 2:6 polska tenisistka potrafiła wykorzystać błędy i gorszą grę rywalki, wygrywając drugą partię 6:2! Niestety, w połowie trzeciej partii dała się przełamać, a później Chinka odebrała Linette jeszcze jeden serwis i wygrała decydującego seta 6:3. Linette – Zheng RELACJA.

Magda Linette - Qinwen Zheng 2:6, 6:2, 3:6

Magda Linette w poniedziałek, 12 lutego obchodziła 32. urodziny. Polka sprawiła sobie najlepszy możliwy prezent, wygrywając w meczu 1. rundy w turnieju WTA 1000 w Dosze z Nao Hibino (WTA 93.) 6:1, 6:4. Polka po zawodach otrzymała od organizatorów kwiaty oraz tort, a kibice odśpiewali jej „Sto lat”. Niestety nie miała ona dużo czasu na świętowanie, bowiem już dzień później rozegra kolejne spotkanie w turnieju.

Mecz Linette dzisiaj 13.02 NA ŻYWO w INTERNECIE

Teraz na drodze Magdy Linette staje Qinwen Zheng, która dość niespodziewanie dotarła aż do finału wielkoszlemowego Australian Open, gdzie uległa Arynie Sabalence. Chinka jest zdecydowaną faworytką spotkania z Linette, która jeszcze niedawno zmagała się także z problemami zdrowotnymi. Jednak nie można odbierać jej całkowicie szans na zwycięstwo, bo Polka już nie raz potrafiła pozytywnie zaskoczyć i mamy nadzieję, że tym razem będzie tak samo!