Autor: AP PHOTO Magda Linette - Rodina RELACJA NA ŻYWO. WTA Miami Linette - Rodina WYNIK LIVE ONLINE mecz Linette - Rodina dzisiaj 23.03 na żywo w Internecie

WTA Miami

Magda Linette rozbiła Rodinę w niecałe półtorej godziny! Rosjance nie pomogły nawet przerwy medyczne [WYNIK]

2023-03-23 23:55

Magda Linette - Rodina WYNIK. Magda Linette pewnie awansowała do III rundy turnieju WTA 1000 w Miami. Jedyna Polka w głównej drabince tej imprezy pokonała Jewgieniję Rodinę 6:3, 6:4. Rosjanka już w pierwszym secie poprosiła o przerwę medyczną, a po przegranej pierwszej partii ponownie skorzystała z pomocy fizjoterapeutki. To nie pomogło jej jednak odwrócić losów meczu, a Linette imponowała przede wszystkim serwisem. W następnej rundzie poznaniankę czeka znacznie trudniejsza przeprawa z lepszą z pary Camila Giorgi/Wiktoria Azarenka. Poniżej znajdziesz zapis naszej relacji na żywo z meczu Linette - Rodina

Magda Linette - Jewgienija Rodina 6:3, 6:4

Linette po fantastycznym Australian Open cieszy się pozycją w światowej czołówce. W najnowszym notowaniu rankingu WTA po raz pierwszy w karierze awansowała do czołowej "20", czego efektem jest m.in. rozstawienie w turnieju w Miami. 31-latka miała w pierwszej rundzie wolny los, a rywalizację rozpocznie od meczu II rundy z Jewgieniją Rodiną. Rosjanka wróciła do gry pod koniec zeszłego roku po kilkuletniej przerwie i stara się odzyskać najwyższą formę. W szczytowym momencie kariery była ona 67. rakietą świata, ale obecnie jest klasyfikowana na 369. pozycji. W niedawnym Indian Wells pokonała jednak Alize Cornet (6:2, 7:5), a dopiero w drugiej rundzie uległa późniejszej finalistce, Arynie Sabalence (2:6, 0:6). W Miami odprawiła już 37. na świecie Bernardę Perę (6:3, 6:4). Przed Linette wyjątkowo zdradliwy mecz, bo to Polka jest uznawana za wielką faworytkę. Kibice mają nadzieję, że potwierdzi się to na korcie, ponieważ poznanianka jest jedyną polską tenisistką w Miami wobec kontuzji żeber Igi Świątek. Początek meczu Linette - Rodina ok. godziny 21:30.

Kto wygra mecz Magda Linette - Jewgienija Rodina?