NAJSEKSOWNIEJSZA tenisistka na świecie miała już nie publikować ZDJĘĆ GOŁEJ PUPY! Znów puściły jej hamulce!

2020-12-01 18:37 CH
Eugenie Bouchard
Autor: Instagram Eugenie Bouchard

Kanadyjska piękność Eugenie Bouchard uważana jest za jedną z najseksowniejszych sportsmenek na świecie. Śliczna i bardzo zgrabna Genie świetnie wykorzystuje swoją urodę, zarabiając fortunę na kontraktach reklamowych, mimo że na tenisowych kortach już od dawna nie odnosi sukcesów. Jej konto na Instagramie śledzi aż 2,1 mln osób, a Genie Bouchard regularnie serwuje im gorące fotki w bikini. Ostatnio ku rozpaczy jej fanów 26-latka przestała to robić, zapowiadając, że kończy z tym, bo ma dość internetowych hejterów. Teraz jednak znów puściły jej hamulce. Zobaczcie to zmysłowe zdjęcie Genie Bouchard w bikini.

Eugenie Bouchard to w zgodnej opinii męskiej części kibiców obecnie najpiękniejsza tenisistka na świecie. Gwiazda z Kanady w 2014 roku zrobiła prawdziwą furorę, odnosząc spektakularne sukcesy na kortach. Doszła do finału Wimbledonu, a w rankingu WTA wspięła się na 5. miejsce, ale kiedy wydawało się, że przed nią wspaniała kariera, śliczna Genie Bouchard mocno spuściła z tonu i wciąż nie może odbudować formy. Rzesze fanów na Instagramie zyskała jednak przede wszystkim dzięki oszałamiającym zdjęciom w bikini. Ostatnio jednak Kanadyjka mocno przyhamowała z seksownymi fotkami. - Naprawdę powstrzymuję się od publikowania zdjęć w bikini. Naprawdę się staram - tłumaczyła genie Bouchard. - Niestety ludzie myślą, że jak wrzucasz takie zdjęcia, to znaczy, że nie trenujesz i nie grasz w tenisa czy coś w tym stylu. Te nieprzyjemne komentarze wpłynęły trochę na to, jak się zachowuję. Może też po prostu staję się bardziej dojrzała i często mówię do siebie: „Słuchaj, może już czas przestać codziennie publikować zdjęcia swojego tyłka" - żartowała Genie Bouchard, narzekając na internetowych hejterów. - Kiedy wszystko idzie świetnie, ludzie cię kochają. A kiedy wszystko idzie źle, ludzie cię nienawidzą. Płynęłam na tych falach miłości i nienawiści wiele razy. To po prostu jest do bani. Ludzie myślą, że media społecznościowe to dokładna reprezentacja tego jak wygląda twój dzień, a wcale tak nie jest. Mogę biegać przez osiem godzin, a potem iść na kolację i opublikować selfie, a ludzie będą myśleć, że byłam tylko na tej kolacji. Ludzie muszą zdać sobie sprawę, że to tylko to, co ludzie chcą pokazać, to jest to, co tam jest! - dodała Genie Bouachard, której zmysłowe zdjęcia możecie podziwiać w galerii poniżej.

Wygląda jednak na to, że Kanadyjka zmieniła zdanie. Jej fani właśnie znów doczekali się kolejnego zdjęcia ślicznej Geni Bouchard w bikini. Jest też akcent świąteczny w tle. "Grudniowy nastrój" - skomentowała gorącą fotkę z plaży seksowna Genie.

Najnowsze