Iga Świątek - Putincewa O której godzinie gra Iga Świątek United Cup KIEDY gra Iga Świątek pierwszy mecz GODZINA

i

Autor: Paweł Skraba Iga Świątek - Putincewa O której godzinie gra Iga Świątek United Cup KIEDY gra Iga Świątek pierwszy mecz GODZINA

Co za słowa!

Nie uwierzysz czyją idolką jest Iga Świątek. Czysty zachwyt, gwiazda nie powstrzymuje swoich emocji względem Polki

2023-01-02 12:29

Iga Świątek jest niekwestionowaną liderką wśród światowych tenisistek, a jak się okazuje, stanowi dla nich także wielką inspirację. Jedna z gwiazd światowych kortów przyznała właśnie, że traktuje reprezentantkę Polski jako swoją idolkę, której chce dorównać. Padły wielkie słowa!

Iga Świątek sprawiała wielkie wrażenie na jednej z gwiazd tenisowego świata. Polka, która cieszy się wielką dominacją na najważniejszych kortach świata, została idolką zwyciężczyni US Open z 2019 roku. Bianca Andreescu udzieliła właśnie wywiadu, w którym powiedziała, że chce dorównać Świątek i traktuje ją jako swoją inspirację. Padły wielkie słowa.

Iga Świątek idolką gwiazdy. Padły wielkie i piękne słowa

Andreescu, która jest o rok starsza od Igi Świątek powiedziała, że nie może wyjść z podziwu nad młodszą koleżanką, która stała się liderką światowego rankingu Jak sama mówi, bardzo chce dorównać poziomowi reprezentantowi Polski.

- Konkurencja zdecydowanie mnie inspiruje i jeszcze bardziej motywuje. Patrzę na Igę, jest młodsza ode mnie i ma na swoim koncie trzy Wielkie Szlemy. Próbuję się dostać na ten poziom, próbuję to przebić. Ale tak po przyjacielsku. To tak samo, i faktycznie słyszałam to od kilku zawodniczek, jak ja w pewnym sensie zainspirowałam je w 2019 roku. Więc teraz role się odwróciły, co bardzo mi się podoba - mówiła Andreescu cytowana przez portal "tennisuptodate.com."

Daria Abramowicz: Jestem dumna z Igi Świątek, w sporcie nie ma cyborgów
Sonda
Czy Iga Świątek wciąż będzie dominowała w kobiecym tenisie?
Najnowsze